نيکوکاري را با کمک به اشتغال پايدار توان يابان تجربه کنيم .

مؤسسه نيكوكاري رعدالغدیر با هدف ارتقاء سطح توانايي‌هاي افراد توان‌ياب (معلولين جسمي- حركتي) از طريق فرايند«آموزش فني و حرفهاي» ، «توانبخشي» و «اشتغال» از آبانماه سال 1380 رسماً  آغاز بكار نمود و پس از طی تشریفات لازم اين مؤسسه تحت شماره 21700 در تاريخ 28/7/1386 بعنوان یک "N.G.O" رسماً به ثبت رسيده است.نظر به اینکه هدف بانیان ، خدمتگزاران و حامیان این مؤسسه و توان‌یابان عزیز، ضمن مقابله با تفکر ناتوانی؛ تن‌پروری و صدقه‌گیری؛ ترویج و تحقق اندیشه توانائی و تلاش موثر به‌منظور تأمین معاش عزتمند می‌باشد، لذا این مؤسسه تصمیم به حمایت از بحث اشتغال و خود اشتغالی عزیزان معلول را نمود و حال با یاری خداوند متعال و مساعدت انسانهای نوعدوست و نیک‌اندیش، این عزیزان در مدتی کوتاه به افرادی حرفه‌ای و توانمند برای زندگی و معیشت آبرومندانه از طريق اشتغال در كارگاه هاي حمايتي "خياطي"،"مرکز پيام" ، و همچنين كارگاه هاي حمايتي خود اشتغالي در زمينه" قابسازي گرافيك رايانه وصنایع دستي و هنري" مبدل می‌گردند. در همين راستا پس از طي 15سال خدمت صادقانه و ارائه خدمات به بيش از 2000معلول جسمي حرکتي شهر تهران اين موسسه موفق به ايجاد اشتغال پايدار براي 666 نفر از توان يابان تاکنون شده است.

 

آخرین خبرهای سایت

26 1/97

✈️ بکارگیری افراد توان یاب در مرکز تماس شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)


🔻 با هماهنگی های بعمل آمده با موسسه خیریه رعد الغدیر، تعدادی از افراد توان یاب این موسسه در مرکز تماس شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مشغول بکار شدند.
🔹 مهندس آدم نژاد مدیرعامل و رئیس ...
بیشتر بدانیم
27 12/96

مراسم فارغ التحصيلي 30 نفر از توانيابان رعد الغدير برگزار شد

در روزهای پایانی اسفند ماه موسسه رعدالغدیر حال و هوای دیگری دارد. جشن فارغ التحصیلی ۳۰ توانیاب که موفق به اتمام دوره مهارتهای فنی و حرفه ای و کسب مدرک شده اند، همراه با آغاز زندگی زوج جوان شادی ...
بیشتر بدانیم
21 12/96

موسسه رعدالغدیر، پیشتاز در کارآفرینی اجتماعی

تولید البسه کار، صنایع دستی و صبانه سالم در مترو تنها بخش کوچکی از فعالیت های موسسه رعدالغدیر که به صورت تخصصی مشغول اشتغالزایی و کارآفرینی برای معلولان است.
موسسه رعدالغدیر، پیشتاز در کارآفرینی ...
بیشتر بدانیم
19 12/96

گزارش تصويري از درختکاري توانيابان

در  روز درختکاري ،توانيابان هم دست بکار شدند و آستينهايشان را بالا زدند و در مجاور موسسه به کاشت نهال پرداختند.بیشتر بدانیم