کمپین سهام مهرباني به یارى اشتغال معلولان مى‌آید

کمپین سهام مهرباني به یارى اشتغال معلولان مى‌آید

اخباراخبار ماکمپین سهام مهرباني به یارى اشتغال معلولان مى‌آیدروابط عمومي رعد الغدير از راه‌اندازی " کمپین #سهام_مهرباني" برای حمايت از اشتغال معلولان خبر داد.
معصومه فراهاني مدير روابط عمومي و بين الملل رعدالغدير  در مورد " کمپین سهام مهرباني " گفت: کمپين سهام مهرباني طرحي از موسسه نيکوکاري رعد الغدير مي باشد .این کمپین مانند هر کمپین دیگری با حرکت خودجوش جمعی از نيکوکاران کشورمان و با همکاری و مساعدت هنرمندان ،رسانه و مطبوعات در حال توسعه مي باشد .
در جامعه  ما موضوع اشتغال امري جدي مي باشد که پرداختن به  آن،  نياز به عزم جدي همه آحاد جامعه خواهد داشت . در اين بين توجه به توانمنديهاي شغلي افراد توانياب داراي مهارت و تحصيلات که بعلت ضعف در فراهم نبودن بسترهاي مناسبي چون حمل و نقل،مناسب سازي شهري ،مسائل تفکري ،فرهنگي و اجتماعي مجبور به بودن در انزواي منازل مي باشند واقعيتي دردناک در جامعه ما مي باشد.

وظيفه موسسات مردم نهاد در جامعه ،داشتن بينش و بصيرت کافي نسبت به شناسايي به هنگام مشکلات موجود در جامعه مددجويان و بهره مندي از روشها و تکنيکهاي مناسب براي حل مسئله مي باشد .

به همین جهت ما با توجه به مشکلاتی که درحال حاضر فرد توانياب و خانواده‌ه وي  را درگیر کرده ، و نيز آمارهای نگران کننده‌ای که با آن روبرو هستیم، این کمپین را ایجاد کردیم و تلاش ما براین است که برای آن دسته افراد که می خواهند با انفاق مالشان در امر ايجاد اشتغال مشارکت نمايند ، فرصتی ایجاد کنیم .
وی ادامه داد : شیوه کار ما اینگونه است که هرفرد نيکوکار و علاقمند به حمايت از توانمند سازي معلولين با عضويت در کمپين ضمن ارائه حمايت مالي به اين عزيزان، نسبت به معرفي کمپين به 10 نفر و يا تعدادبيشتري از دوستان اقدام مي نمايد .
معصومه فراهاني افزود: گروه تلگرام ما به نشانی
https://t.me/joinchat/AAAAAEHVinpkKA1M7uDhHw

مي باشد. ضمنا لينک مستقيم کمپين دربنر سايت اين موسسه به نشاني :www.raad-alghadir.org  هم درج شده است   که مردم می توانند از این طریق با ما ارتباط بگیرند.
فراهاني  در مورد زمان اين کمپين هم اشاره نمود و گفت: اين کمپين از تاريخ 22 فروردين 96 مقارن با ميلاد با سعادت حضرت علي ع راه اندازي و تا 22 ارديبهشت ماه ميلاد با سعادت ولي عصر عج ادامه خواهد يافت .
و پس از پايان کمپين اعضا به کانالي دعوت مي شوند که مي توانند از طريق کانال در جريان برنامه هاي اجرا شده و گزارشات کاري قرار گيرند .
فراهاني در پایان خاطر نشان کرد: ما از اعضا پس از عضويت و مشارکت   نظر سنجي خواهيم داشت و ضمن دعوت از ايشان براي بازديد از موسسه، نظرشان را در مورد موضوع کمپين و تاثيرات آن  جويا خواهيم شد .
در حال حاضربيش از 1300 نفر به اين کمپين پيوسته اند و هر فرد تنها با پرداخت حداقل 5000 تومان در اين کمپين سهامدار اشتغال توانيابان ميشود . تا الان حدود 20.000.000 تومان مشارکت نقدي توسط اعضا پرداخت شده است .
ما براي ايجاد اشتغال 50 نفر توانياب جسمي حرکتي در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات در حوزه اپراتوري مراکز پيام، نياز به جلب مشارکت 250.000.000 تومان داريم که اميدواريم با مشارکت نيکوکاران و افراد نوعدوست اين امر ميسر شود .

نام :
 
ایمیل :
متن نظر :