کارگاه حمایتی رعد جامه

خدمتگزاران موسسه نيكوكاري رعدالغدير اگر چه از انفاقها و مساعدتهاي خداپسندانة خيرين و نيكوكاران بزرگوار در جهت تقويت و توسعه كيفي خدمات قابل ارائه به عزيزان توان ياب استقبال نموده و آنها را ارج مي نهند،ليكن بنا به تجربه بنظر مي رسد بهترين روش عزت آفريني براي همدلي و همراهي و مساعدت با توان يابان در راستاي حفظ كرامت انساني آنان، مشاركت در ايجاد زمينه اشتغال و فعاليت مستمر اين عزيزان مي باشد.

به همين منظور موسسه در راستاي حمايت از امر اشتغال توان يابان اقدام به راه اندازي کارگاه حمايتي خياطي را در مکان موسسه نمود. كارآموزان پس از طي دوره كارورزي 6 ماهه و اشتغال به كار حرفه اي در طول مدت 2 سال و دريافت حق الزحمه به كارآموختگاني توانمند در رشته چرخكاري (راسته دوزي و سردوزي)تبديل مي شوند و مي توانند به صورت فردي داراي مهارت و  مستقل در جامعه مشغول بكار شوند. پس از پايان دوره كارورزي و اشتغال موقت؛ توان يابان داراي مهارت بالا در كارگاه خياطي جاي خود را به كارورزان كارآموخته جديدتر مي دهند و اين فرآيند همچنان ادامه دارد.

 در حال حاضر تعداد 25 نفر در اين کارگاه  به صورت تمام وقت مشغول به فعاليت در زمينه کليه امور دوخت و دوز البسه کار و بيمارستاني - مانتو مدارس و... مي باشند.

براي ورود به سايت فروشگاه رعد جامه اينجا کليک کنيد.