مراسم تودیع و معارفه سرپرست کارگاه رعد جامه صورت یافت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

لحظاتی قبل مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید کارگاه رعد جامه با حضور مدیر موسسه نیکوکاری رعدالغدیر صورت یافت.در این مراسم مهندس مهرداد جعفری کارشناس ارشد فناوری اطلاعات با سالها سابقه فعالیت در زمینه بازاریابی و فروش بعنوان سرپرست جدید معرفی شدند.

در ابتدای مراسم علیرضاآتشک (مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر) ضمن تبریک و شادباش سال نو به کارگران کارگاه رعد جامه به تشریح برنامه های پیش روی این واحد در سال جاری پرداخت و از همگان خواست تا با دوری از حاشیه ها و توجه به کار تیمی به افزایش کیفیت تولید توجه داشته باشند .
ایشان در ادامه ضمن تشکر از زحمات سرپرست سابق کارگاه، به معارفه مهندس مهرداد جعفری بعنوان سرپرست جدید کارگاه پرداختند و از اعضا خواستند تا به منظور وحدت و مشارکت بیشتر کارگران در تصمیم سازیهای واحد خیاطی نماینده ای از بین خود به عنوان سخنگو و عضو شورای تصمیم گیری کارگاه رعد جامه انتخاب نمایند .
توضیح بیشتر آنکه :کارگاه خیاطی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با نام رعد جامه از سال ۱۳۸۵ با هدف اشتغال و کارآفرینی توان یابان در زمینه تولید انواع البسه کار شرکتی ،البسه بیمارستانی ، مانتوهای اداری و مدارس و… کار خود را اغاز نموده و اکنون ۲۰ نفر توان یاب جسمی حرکتی در این واحد مشغول بکار می باشند .
این واحد تولیدی سابقه همکاری با بسیاری از برندهای معروف چون ایران خودرو – شرکت صنایع غذایی بهروز- صنایع غذایی مانا – شرکت حلوا شکری عقاب، شهرداری تهران ،آموزش و پرورش و… را در کارنامه درخشان خود دارد .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر