آشنایی با موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به گزارش کارشناس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه ۱۸ تهران : امروز شنبه ۹۵/۸/۱۵ مدیر منطقه به اتفاق گروهی از اعضای شورای معاونین جهت آشنایی و آگاهی بهتر از مرکز و محیط آموزش افراد توان یاب (معلولین جسمی -حرکتی ) بازدید نمودند.

مدیر مرکز آموزش درباره سال آغاز به کار و اهداف آموزشگاه بیان داشت : موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف ارتقاء سطح تواناییهای افراد توان یاب (معلولین جسمی – حرکتی ) از طریق فرآیند آموزش فنی وحرفه ای ، توانبخشی و اشتغال از آبانماه سال ۱۳۸۰ رسما آغاز به کار کرد . از ابتدای آغاز به کار فعالیت این موسسه تاکنون بیش از ۱۵۰۰ نفر از توان یابان استان تهران از مجموعه خدمات صددرصد رایگان بهره مند گشته اند.

وی در ادامه افزود : هدف این موسسه مقابله با تفکر ناتوانی ،تن پروری وصدقه گیری ، ترویچ و تحقق اندیشه توانایی و تلاش موثر به منظور امرار معاش عزتمند میباشد. لذا این موسسه تصمیم به حمایت از بحث اشتغال و خود اشتغالی عزیزان معلول نمود و در مدتی کوتاه ، به افرادی حرفه ای و توانمند برای زندگی مبدل میگردند.
منبع:http://www.tehranedu18.ir/Modules/News/NewsShow.aspx?page=714&mid=4213&NewsID=31527

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

با حضور رئیس هیئت مدیره رعد الغدیر؛
بیست و ششمین مرکز مشابه رعد الغدیر در چابهار به طور رسمی افتتاح شد

بیست و ششمین مرکز رعد الغدیر ( آوای روشنایی چابهار) با حضور علی سلطان زاده رئیس هیئت مدیره، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر، مدیران مناطق آزاد و جمعی از خیرین روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر