آشنایی با موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به گزارش کارشناس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش منطقه ۱۸ تهران : امروز شنبه ۹۵/۸/۱۵ مدیر منطقه به اتفاق گروهی از اعضای شورای معاونین جهت آشنایی و آگاهی بهتر از مرکز و محیط آموزش افراد توان یاب (معلولین جسمی -حرکتی ) بازدید نمودند.

مدیر مرکز آموزش درباره سال آغاز به کار و اهداف آموزشگاه بیان داشت : موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف ارتقاء سطح تواناییهای افراد توان یاب (معلولین جسمی – حرکتی ) از طریق فرآیند آموزش فنی وحرفه ای ، توانبخشی و اشتغال از آبانماه سال ۱۳۸۰ رسما آغاز به کار کرد . از ابتدای آغاز به کار فعالیت این موسسه تاکنون بیش از ۱۵۰۰ نفر از توان یابان استان تهران از مجموعه خدمات صددرصد رایگان بهره مند گشته اند.

وی در ادامه افزود : هدف این موسسه مقابله با تفکر ناتوانی ،تن پروری وصدقه گیری ، ترویچ و تحقق اندیشه توانایی و تلاش موثر به منظور امرار معاش عزتمند میباشد. لذا این موسسه تصمیم به حمایت از بحث اشتغال و خود اشتغالی عزیزان معلول نمود و در مدتی کوتاه ، به افرادی حرفه ای و توانمند برای زندگی مبدل میگردند.
منبع:http://www.tehranedu18.ir/Modules/News/NewsShow.aspx?page=714&mid=4213&NewsID=31527

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر