کاردرمانی

واحد کاردرمانی رعد الغدیر از طریق بکارگیری تکنیک ها و روشهای درمانی تخصصی، تلاش می کند فرد معلول را در انجام فعالیت های روزمره خود به استقلال برساند تا آنها نیز مانند سایر افراد جامعه از مواهب زندگی دلپذیر برخوردار شوند.
واحد کاردرمانی رعد الغدیر با مجوز سازمان بهزیستی و با برخورداری از کادر انسانی متخصص و تجهیزات حرفه ای در محیطی مناسب، با ظرفیت پذیرش روزانه ۲۰ نفر مراجعه کننده همه روزه در حال ارائه خدمات توانبخشی به مراجعین می باشد .
این واحد پس از انجام ارزیابی های لازم و شناسایی نیازهای جسمی، شناختی و اجتماعی فرد معلول؛ با طراحی برنامه زمان بندی شده ، با استفاده از طیف گسترده ای از تکنیک ها و روش ها اقدامات درمانی خود را آغاز می کند.
همچنین کار درمانگر با ارائه خدمات آموزشی درمانی به فرد معلول، خانواده و یا مراقبان فرد؛ به او کمک می کند تا مهارتها و دانش لازم را برای بهبود عملکرد خود را نیز کسب کند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر