آغاز همکاری شرکت تایدواتر با موسسه نیکوکاری رعدالغدیر

شرکت تایدواتر در سه حوزه تولید، تأمین صنایع دستی مورد نیاز، پاسخگویی به سهامداران خود در مرکزتماس و تهیه البسه موردنیاز شرکت از موسسه نیکوکاری رعدالغدیر خدمات می گیرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر، مدیرعامل موسسه نیکوکاری رعدالغدیر با اعلام این خبر گفت: تایدواتر خاورمیانه از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های ایرانی در در حوزه فعالیتهای خدمات بندری، دریایی، لایروبی، سالویج، فنی و مهندسی، آموزشی، فناوری اطلاعات، ایجاد و مدیریت بنادر خشک و راه اندازی ترمینال های اختصاصی شناخته می شود.
علیرضا آتشک بابیان اینکه اعضای شرکت تایدواتر بعد از بازدید موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تصمیم به همکاری و بهره مندی از خدمات بخش اشتغال گرفتند، افزود: براساس تصمیم اعضای شرکت تایدواتر اعلام کردند زین پس تمام نیازهای این شرکت از جمله تهیه لباس ها، صنایع دستی مورد نیاز برای استفاده و هدیه، پاسخگویی به سوالات سهامداران در بخش کال سنتر از طریق خدمات موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تأمین خواهد شد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر