آمادگی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برای دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران

مدیر روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران خبر داد.

معصومه فراهانی با اشاره به توانبخشی و توانمند سازی حرفه ای بیش از ۵ هزار افراد جسمی- حرکتی در گروه های بیماران مبتلا به  M.S، فلج مغزی (C.P)، دیستروفی، میوپاتی، آسیبهای نخاعی، کوتاه قامتان، راشیتیسم شدید، پولیومیلیت (فلج اطفال)، نقض عضو و ضربه مغزی و سایر گروه های معلولین در موسسه رعد الغدیر گفت: این موسسه از زمان تاسیس تاکنون موفق به ایجاد اشتغال برای یک هزار نفر از افراد دارای معلولیت از طریق کاریابی و کارآفرینی اجتماعی شده است.

فراهانی تصریح کرد: امسال نیز به مانند سال‌های گذشته از مردم عزیز ایران و خیرین دعوت می‌ شود تا فطریه و کفاره های خود را جهت مشارکت در امور خیرخواهانه به موسسه نیکوکاری رعد الغدیر واریز نمایند.

وی ادامه داد: خیرین و نیکوکاران می‌توانند ضمن بازدید از این موسسه و مشاهده مستقیم فعالیت های این خیریه، علاوه بر فطریه، کفاره روزه، صدقات و انواع هدایای نقدی و غیرنقدی خود را از طریق این موسسه به دست نیازمندان برسانند.

مدیر روابط عمومی موسسه رعد الغدیر عنوان کرد: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی این موسسه به نشانی https://raad-alghadir.org/eidefetr و یا از طریق شماره کارت اعلام شده مبالغ مورد نظر خود را واریز نمایند.

شماره کارت بانک پارسیان به نام موسسه نیکوکاری رعدالغدیر

۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰

شماره کارت بانک رسالت به نام موسسه نیکوکاری رعدالغدیر

۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۰۵۷۰۸

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر