آموزش مدیران موسسه رعد الغدیر، کلید پایداری سازمان

مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در راستای دانش‌افزایی و کسب تخصص های نوین در مدیریت سازمان‌های مردم‌نهاد در کلاس های آموزشی مدرسه عالی کسب و کار ماهان شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، توانمندسازی سازمان های مردم نهاد در ارتباط با اتخاذ راهبردهای سازنده تر، طراحی برنامه های عملیاتی موثرتر و تامین منابع متناسب با چشم انداز، ماموریت و برنامه استراتژی، کمک شایانی به تقویت این تشکل ها خواهد کرد.

در این راستا طی تفاهمنامه صورت گرفته میان شبکه‌ ملی موسسات نیکوکاری و انجمن حمایت از کودکان توانمند خلاق با مدرسه عالی کسب و کار ماهان، مدیران بخش های آموزش، مرکز تماس، مالی و اداری و روابط عمومی و مشارکت های موسسه رعد الغدیر همراه با ۳۹ نفر از مدیران ارشد سازمان‌های مردم‌نهاد از سراسر کشور در حال کسب علم و دانش، انتقال تجربه و هم افزایی بیشتر در حوزه تخصصی مدیریت سازمان‌های مردم‌نهاد هستند.

قطعا حضور اعضای کمیته راهبری رعد الغدیر در این دوره ها می تواند کمک کند تا مدیران با آگاهی بیشتر و تخصصی‌تر برای نیل به اهداف گام بردارند.

در این دوره یک ساله، سرفصل هایی همچون: مبانی مدیریت سازمان های مردم نهاد، اصول و فنون مذاکره، مدیریت منابع مالی، طراحی برنامه استراتژیک و چندین سرفصل آموزشی دیگر به صورت حضوری و آنلاین در حال آموزش است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب