اتاق بازرگانی ایران از خدمات مرکز پیام رعدالغدیر تقدیر کرد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اتاق بازرگانی ایران
از خدمات مرکز پیام رعدالغدیر تقدیر کرد
در نخستین همایش بررسی نتایج و آسیب شناسی طرح پایش ملی کسب وکار از توانمندیهای توان یابان رعدالغدیر در اجرای این پایش تقدیر شد.
در این همایش که روز دوشنبه ۴ دیماه با حضور نمایندگان وزارت صنعت و معدن، مرکز آمار ایران، اتاق بازرگانی ایران، اتاق اصناف، اتاق تعاون و رابطان طرح پایش در شهرستانهای سراسر کشور برگزار گردید، از توانمندیهای و شایستگی های توان یابان مرکز پیام رعدالغدیر در اجرای پایش تقدیر شد.

در همین رابطه گفتنی است پروژه پایش کسب و کار با رویکردهایی مانند مشکلات اقتصادی، پیشرفت اقتصادی، بهبود اقتصادی، موانع اداری، امور بانکی و صادرات و واردات با مشارکت ۵ نفر از توان یابان اشتغال یافته در مرکز پیام رعدالغدیر تا آخر اسفندماه سال جاری ادامه خواهد داشت.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر