اختتامیه بازارچه خیریه بخشش با حضور مردم و هنرمندان

مراسم اختتامیه بازارچه خیریه بخشش با حضور جمعی از بازدیدکنندگان، سمن های حاضر در بازارچه خیریه بخشش و هنرمندان وبا اجرای موسیقی رامین عرب به کار خود پایان داد.
به گزارش خیرخبر نمایشگاه و بازارچه بزرگ بخشش (بازارچه خیریه‌های شهر شما) با مشارکت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران و موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در میدان میوه و تره بار جلال آل احمد از ۳۰ شهریور تا ۱ مهر ۹۴  و با حضور بیش از ۵۰ سازمان مردم نهاد برگزار گردید.
در مراسم اختتامیه بازارچه خیریه بخشش، از عوامل اجرایی، غرفه داران برتر و همچنین هنرمندان حاضر توسط موسسه نیکوکاری رعد الغدیر تقدیر به عمل آمد.
عبدالوند در گفتگو با ستادخبری خیرنیوز در بازارچه خیریه بخشش گفت: سازمان های مشارکت کننده و عوامل مدیریتی و اجرایی آنها در مدت برگزاری بازارچه خیریه بخشش تلاش کردند تا این بازارچه به نحو مطلوب برگزار گردد. وی افزود: موسسه رعد الغدیر هم بر حسب وظیفه دینی و انسانی خود موظف است از این عزیزان تقدیر نماید.
وی همچنین زحمات سمن های حاضر و نمایندگان آنها در بازارچه خیریه بخشش را قابل تقدیر دانست و افزود امیدواریم بتوانیم با همکاری مدیریت و عوامل اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، بازارچه هایی از این دست را برگزار نماییم.
در پایان مراسم رامین عرب هنرمند خیّر به همراه گروه هنری و نوازندگان همراه به اجرای موسیقی پرداخته و مورد تشویق حاضران قرار گرفتند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر