ارائه بیش از ۹ میلیارد ریال خدمات داوطلبانه دندانپزشکی به معلولان

در ۶ ماهه اول سال جاری ۸۳۰ مورد خدمات درمانی با هزینه ۹ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال توسط دندانپزشکان نیکوکار مرکز دندانپزشکی رعد الغدیر به افراد معلول ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، طی آمار دندانپزشکی موسسه رعد الغدیر، در این ۶ ماه، ۲۱۰ مورد کامپوزیت، ۲۲۰ مورد آمالگام، ۱۰۵ مورد عصب کشی، ۵۵ مورد معاینه، ۱۰۷ مورد جرم گیری، ۱۳۰ مورد کشیدن دندان و ۳ مورد قالب گیری با هزینه ۹ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال انجام شده که برای معلولان کاملا رایگان بوده است.

بر اساس این گزارش: مرکز دندانپزشکی رعدالغدیر اولین مرکز ارائه خدمات دندانپزشکی کاملا رایگان برای افراد دارای معلولیت در ایران است که با هدف ارتقاء بهداشت دهان و دندان و ارائه خدمات دندانپزشکی به افراد معلول کشور، به همت رعدالغدیر و مشارکت بیش از ۱۲ نفر از دندانپزشکان نیکوکار در ساختمان اهدایی یکی از خیرین از ابتدای خرداد ماه سال ۸۸ کار خود را آغاز کرده است.

این مرکز مجهز به سه یونیت دندانپزشکی و دستگاه‌ها و تجهیزات لازم شامل: عکس دندان، اتوکلاو، پاراوان سربی، اپکس فایندر، دستگاه روتاری و دستگاه رادیوگرافی دیجیتال جهت امور درمانی مراجعین است که توسط خیرین اهدا شده است.

لازم به ذکر است: عکس دندان، پرکردن دندان با اشعه و مواد همرنگ خارجی با سیستم لایت کیور، بازسازی تاج از دست رفته دندان‌ها، پرکردن با آمالگام، عصب کشی کلیه دندان‌ها، درمان ریشه دندان، جراحی دندان عقل، کشیدن دندان‌ها و جرمگیری بدون آسیب به دندان از خدمات این مرکز درمانی است.

 همچنین برخورداری از خدمات این مرکز دندانپزشکی منحصر به اعضای تحت پوشش رعدالغدیر نبوده و کلیه افراد معلول جسمی و حرکتی از اقصی نقاط کشور می‌توانند با گرفتن وقت قبلی برای برخورداری از خدمات کاملا رایگان این کلینیک، به این مرکز مراجعه نمایند.

برخورداری از خدمات این مرکز برای کلیه افراد معلول جسمی و حرکتی از اقصی نقاط کشور امکان پذیر است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر