ارائه بیش از ۹ میلیارد ریال خدمات داوطلبانه دندانپزشکی به معلولان

در ۶ ماهه اول سال جاری ۸۳۰ مورد خدمات درمانی با هزینه ۹ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال توسط دندانپزشکان نیکوکار مرکز دندانپزشکی رعد الغدیر به افراد معلول ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، طی آمار دندانپزشکی موسسه رعد الغدیر، در این ۶ ماه، ۲۱۰ مورد کامپوزیت، ۲۲۰ مورد آمالگام، ۱۰۵ مورد عصب کشی، ۵۵ مورد معاینه، ۱۰۷ مورد جرم گیری، ۱۳۰ مورد کشیدن دندان و ۳ مورد قالب گیری با هزینه ۹ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال انجام شده که برای معلولان کاملا رایگان بوده است.

بر اساس این گزارش: مرکز دندانپزشکی رعدالغدیر اولین مرکز ارائه خدمات دندانپزشکی کاملا رایگان برای افراد دارای معلولیت در ایران است که با هدف ارتقاء بهداشت دهان و دندان و ارائه خدمات دندانپزشکی به افراد معلول کشور، به همت رعدالغدیر و مشارکت بیش از ۱۲ نفر از دندانپزشکان نیکوکار در ساختمان اهدایی یکی از خیرین از ابتدای خرداد ماه سال ۸۸ کار خود را آغاز کرده است.

این مرکز مجهز به سه یونیت دندانپزشکی و دستگاه‌ها و تجهیزات لازم شامل: عکس دندان، اتوکلاو، پاراوان سربی، اپکس فایندر، دستگاه روتاری و دستگاه رادیوگرافی دیجیتال جهت امور درمانی مراجعین است که توسط خیرین اهدا شده است.

لازم به ذکر است: عکس دندان، پرکردن دندان با اشعه و مواد همرنگ خارجی با سیستم لایت کیور، بازسازی تاج از دست رفته دندان‌ها، پرکردن با آمالگام، عصب کشی کلیه دندان‌ها، درمان ریشه دندان، جراحی دندان عقل، کشیدن دندان‌ها و جرمگیری بدون آسیب به دندان از خدمات این مرکز درمانی است.

 همچنین برخورداری از خدمات این مرکز دندانپزشکی منحصر به اعضای تحت پوشش رعدالغدیر نبوده و کلیه افراد معلول جسمی و حرکتی از اقصی نقاط کشور می‌توانند با گرفتن وقت قبلی برای برخورداری از خدمات کاملا رایگان این کلینیک، به این مرکز مراجعه نمایند.

برخورداری از خدمات این مرکز برای کلیه افراد معلول جسمی و حرکتی از اقصی نقاط کشور امکان پذیر است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر