اردوی تفریحی یک روزه توانیابان رعد الغدیر بوستان، مرکز بازی و سینما بهاران پنجم آبان ماه

اردوی تفریحی یک روزه توانیابان رعد الغدیر

رعد الغدیر اردوی یک روزه برای کارکنان و خانواده هایشان برگزار کرد موسسه نیکوکاری رعد الغدیر اردوی یک روزه ای را برای کارکنان و خانواده هایشان در بوستان بهاران برگزار کرد.

این اردو از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر روز جمعه ۵ آبان ماه ۱۴۰۲ و با حضور ۱۲۰ نفر از کارکنان مراکز تماس و کارگاه خیاطی رعد الغدیر، مدیرعامل و مدیران این موسسه برگزار شد. حمل و نقل شرکت کنندگان به محل برگزاری اردو توسط  دو دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده از ناوگان حمل و نقل جانبازان و معلولین انجام شد.

این اردو که با مشارکت صمیمانه مدیریت فرهنگی هنری شهرداری منطقه ۱۷ در بوستان بهاران برگزار شد توانست با برنامه ریزی مناسب و تنوع موضوعات سرگرم کننده مانند مسابقات ورزشی شامل: فوتبال دستی، والیبال نشسته، بازیهای کلوپی مانند: هاکی و  لیزر، بازیهای فکری، مسابقات ادبی و سینما، فرصتی برای کارکنان و خانواده هایشان فراهم آورد تا ساعاتی را در کنار یکدیگر به خوشی تجربه کنند. تمامی هزینه های پذیرایی صبحانه، ناهار، میان وعده عصرانه و سرویس های حمل و نقل  به همت خیرین تامین شد.

مشاهده گالری تصاویر
گزارش ویدیویی اردوی تفریحی یک روزه توانیابان رعد الغدیر

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر