از علی سلطان زاده در برنامه “روز فرهنگ” تجلیل شد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در برنامه “روز فرهنگ” از علی سطان زاده چهره فرهنگی، اجتماعی و خیر از سوی مدیریت فرهنگی هنری منطقه و رییس فرهنگ سرای بهاران تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای بهاران؛ در برنامه “روز فرهنگ” از علی سلطان زاده چهره ی فرهنگی، اجتماعی و خیر منطقه ۱۷ به پاس سال ها فعالیت فرهنگی، اجتماعی و خیرانه در فرهنگ سرای بهاران تجلیل شد.
در این دیدار علی سلطان زاده در مورد فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی خود نکاتی بیان کرد. وی یکی از سه نفر موسس و مدیر عامل کنونی موسسه نیکوکاری رعدالغدیر است.
وی در سال ۱۳۵۱ در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف فارغ التحصیل شد و در همان زمان با سه تن از دوستانش تصمیم میگیرند در یک کار اجتماعی و خیر شرکت کنند . ثمره حرکتشان میشود موسسه نیکوکاری رعدالغدیر که در زمینه توانمندسازی معلولان برای اشتغال فعالیت می کند. سلطان زاده تا کنون بیش از ۲۷ مرکز توان بخش، اشتغال و کارآفرنی ویژه معلولان و توان یاب را تاسیس کرده و در حال حاضر ۲۷۰۰ نفر معلول جسمی حرکتی در موسسه مشغول آموزش مهارت های شغلی می باشند که برای همه آنها زمینه اشتغال و کسب و کار فراهم شده.
وی در ادامه صبحت هایش بیان کرد در ابتدای کار اعتقاد شخصی ام این بود که یک معلول به من نیاز ندارد بلکه این من هستم که نیاز دارم دست یاری به سوی او دراز کنم تا دست یکدیگر را بگیریم و با هم بلند شویم. نیاز من رسیدن به آن حس شادی غیر قابل وصفی است که از خدمت به یک توانیاب نصیبم می شود، زمانیکه می بینم فرد معلول می تواند زندگی را به شکل دیگری تجربه کند.
در پایان این نشست لوح تقدیر همراه با هدیه ای از طرف مدیریت فرهنگی هنری منطقه به علی سلطان زاده به پاس سال ها فعالیت فرهنگی، اجتماعی و خیرانه ایشان اهدا شد.
این برنامه روز دو شنبه ۲۳ مهر ساعت ۱۱ در فرهنگ سرای بهاران برگزار شد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب