استانداری تهران از همه مؤسسات مردم‌نهاد حمایت می‌کند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

استاندار تهران گفت: از همه مؤسسات مردم‌نهاد حمایت می‌کنیم، هر چند این مؤسسات انگیزه کافی برای فعالیت دارند؛ اما سعی می‌شود که این بازدیدها بیشتر شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، محمدحسین مقیمی عصر امروز در جریان بازدید از فعالیت توان‌یابان در مؤسسه نیکوکاری رعدالغدیر، در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به قابلیت‌های توان‌یابان اظهار داشت: سازمان‌های مردم‌نهاد با امکانات خود درصدد رفع مشکلات معلولان و زمینه‌سازی برای فعالیت آن‌ها هستند.

وی با اشاره به فعالیت‌های مثبت مؤسسه رعد برای توان‌یابان افزود: در این مؤسسه کارگاه‌های آموزشی و تولیدی برپا بود، ضمن اینکه تعداد زیادی از معلولان در حوزه آی‌تی مشغول به کار بودند که برای مؤسسات تجاری خرید و فروش انجام می‌دادند؛ علاوه بر این برخی از سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها از جمله وزارت کار نیز بعضی از کارهای خود را به شکل برون‌سپاری به این افراد واگذار کرده‌اند که کار بسیار خوب و پسندیده‌ای است.
استاندار تهران در مورد کمک استانداری به چنین مؤسساتی خاطرنشان کرد: از همه مؤسسات مردم‌نهاد حمایت می‌کنیم، هر چند این مؤسسات انگیزه کافی برای فعالیت دارند؛ اما سعی می‌شود که این بازدیدها بیشتر شود.
ارگان‌های دولتی از هنر دست توان‌یابان برای تهیه هدایا استفاده کنند
همچنین در این دیدار علیرضا آتشک مدیر مؤسسه رعد الغدیر با اشاره به فعالیت توان‌یابان این مرکز اظهار داشت: دیده شدن خدمات توان‌یابان اهمیّت زیادی دارد، چرا که معرفی این قابلیت‌ها و آثار می‌تواند نقش مهّمی در عرضه آن‌ها داشته باشد.
وی با اشاره به اشتغالزایی معلولان جسمی- حرکتی در حوزه صنایع دستی در این مرکز عنوان کرد: ارگان‌های دولتی که می‌خواهند هدایایی تهیه کنند بهتر است از اقلام و صنایع دستی این مرکز استفاده کنند.
مدیر مؤسسه رعدالغدیر در پایان خاطرنشان کرد: این مؤسسه سال گذشته در سطح دنیا مقام پنجم را از میان ۲۵۰ طرح در حوزه توان‌یابان کسب کرده که با حمایت مسئولان می‌توان زمینه فعالیت بیشتر و شکوفایی استعدادهای این قشر خاص را فراهم کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر