استاندار تهران: حامی موسسات مردم نهاد هستیم

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تهران – ایرنا- استاندار تهران گفت:حامی موسسات مردم نهاد از جمله موسساتی که در جهت توانمندسازی نیازمندان و معلولان حرکت میکنند ،هستیم.
محمد حسین مقیمی عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از موسسه خیریه رعد الغدیر در گفت و گو با ایرنا گفت: بازدید از این قبیل موسسات روحیه بخش و انگیزه دهنده است.
وی گفت: دیدار با معلولانی که محدودیت در یک بخش بدن، آنان را از سایر توانایی ها و توانمندی ها غافل نکرده بود درس آموز بود.
مقیمی گفت: موسسه رعدالغدیر خوشبختانه به فضایی برای آموزش و تولید معلولان خانم و آقا تبدیل شده است و فضای خوبی برای رشد و ترقی آنان است.
وی گفت: تحرک، پویایی و انگیزه بالای معلولان شاغل در این موسسه در بخش های مختلف از جمله آی تی که به کارآفرین شدن آنان نیز منجر شده است جای تحسین دارد.
موسسه نیکوکاری رعد الغدیر تشکلی غیردولتی با هدف ارتقای توانایی های معلولان جسمی حرکتی در جنوب غرب تهران فعالیت می کند.
آموزش فنی و حرفه ای منجر به اشتغال در زمینه های مختلف از جمله فناوری اطلاعات، صنایع دستی و طراحی و دوخت، توانبخشی و خدمات حمایتی سه زمینه فعالیت این موسسه است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر