استاندار تهران: حامی موسسات مردم نهاد هستیم

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تهران – ایرنا- استاندار تهران گفت:حامی موسسات مردم نهاد از جمله موسساتی که در جهت توانمندسازی نیازمندان و معلولان حرکت میکنند ،هستیم.
محمد حسین مقیمی عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از موسسه خیریه رعد الغدیر در گفت و گو با ایرنا گفت: بازدید از این قبیل موسسات روحیه بخش و انگیزه دهنده است.
وی گفت: دیدار با معلولانی که محدودیت در یک بخش بدن، آنان را از سایر توانایی ها و توانمندی ها غافل نکرده بود درس آموز بود.
مقیمی گفت: موسسه رعدالغدیر خوشبختانه به فضایی برای آموزش و تولید معلولان خانم و آقا تبدیل شده است و فضای خوبی برای رشد و ترقی آنان است.
وی گفت: تحرک، پویایی و انگیزه بالای معلولان شاغل در این موسسه در بخش های مختلف از جمله آی تی که به کارآفرین شدن آنان نیز منجر شده است جای تحسین دارد.
موسسه نیکوکاری رعد الغدیر تشکلی غیردولتی با هدف ارتقای توانایی های معلولان جسمی حرکتی در جنوب غرب تهران فعالیت می کند.
آموزش فنی و حرفه ای منجر به اشتغال در زمینه های مختلف از جمله فناوری اطلاعات، صنایع دستی و طراحی و دوخت، توانبخشی و خدمات حمایتی سه زمینه فعالیت این موسسه است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر