استودیوی مجهز موسسه رعدالغدیر افتتاح شد

استودیوی مجهز به تجهیزات فیلمبراری، عکاسی، ضبط صدا و تدوین در موسسه نیکوکاری رعدالغدیر افتتاح شد.
مسئول استودیو رعدالغدیر با اعلام این خبر گفت: استودیوی رعدالغدیر به انواع تجهیزات مناسب برای فیلمبرداری، عکاسی، ضبط صدا، نورپردازی و حتی تدوین مجهز است از این رو بهترین مکان برای تهیه محتوای تبلیغاتی است.
علیرضا راستگو با بیان اینکه در حال حاضر امکان ارائه خدمات آنلاین برای همه اعضای موسسه و خیریه ها و سازمان های دیگر در استودیوی رعدالغدیر مهیا است، افزود: با تجهیزاتی مانند انواع نورهای مناسب برای عکسبرداری و فیلمبرداری و پرده های فون عکاسی سبز، مشکی و سفید که در استودیو جایگذاری شده است امکان فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای و تبلیغاتی به راحتی مهیا شده است.
وی با بیان اینکه دسترسی به سیستم و تجهیزات اینترنتی حتی امکان برگزاری کلاسهای آموزش آنلاین را فراهم کرده است، اظهار داشت: ما در استودیوی رعدالغدیر امکان برگزاری وب کست های آموزشی، ضبط فیلم های آموزشی و کلاس های آنلاین را نیز داریم و از کسانی که به چنین خدماتی نیاز دارند دعوت می کنیم.
راستگو با تاکید براینکه بهینه سازی فضای استودیو امکان ضبط فایلهای صوتی با کیفیت را فراهم کرده است تاکید کرد: ضبط نریشن ها، پادکست ها، کتاب های صوتی و خوانش های دیگر نیز از خدماتی است که می تواند در استودیوی رعدالغدیر ارائه شود.
راستگو در پایان با دعوت از صاحبان مشاغل و حرفه ها برای تهیه محتوای تبلیغاتی و بازارپسند اظهار امیدواری کرد تولیدات حرفه ای استودیوی رعدالغدیر می تواند زمینه اشتغال جدید را در موسسه نیکوکاری رعدالغدیر رقم بزند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر