استودیوی مجهز موسسه رعدالغدیر افتتاح شد

استودیوی مجهز به تجهیزات فیلمبراری، عکاسی، ضبط صدا و تدوین در موسسه نیکوکاری رعدالغدیر افتتاح شد.
مسئول استودیو رعدالغدیر با اعلام این خبر گفت: استودیوی رعدالغدیر به انواع تجهیزات مناسب برای فیلمبرداری، عکاسی، ضبط صدا، نورپردازی و حتی تدوین مجهز است از این رو بهترین مکان برای تهیه محتوای تبلیغاتی است.
علیرضا راستگو با بیان اینکه در حال حاضر امکان ارائه خدمات آنلاین برای همه اعضای موسسه و خیریه ها و سازمان های دیگر در استودیوی رعدالغدیر مهیا است، افزود: با تجهیزاتی مانند انواع نورهای مناسب برای عکسبرداری و فیلمبرداری و پرده های فون عکاسی سبز، مشکی و سفید که در استودیو جایگذاری شده است امکان فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای و تبلیغاتی به راحتی مهیا شده است.
وی با بیان اینکه دسترسی به سیستم و تجهیزات اینترنتی حتی امکان برگزاری کلاسهای آموزش آنلاین را فراهم کرده است، اظهار داشت: ما در استودیوی رعدالغدیر امکان برگزاری وب کست های آموزشی، ضبط فیلم های آموزشی و کلاس های آنلاین را نیز داریم و از کسانی که به چنین خدماتی نیاز دارند دعوت می کنیم.
راستگو با تاکید براینکه بهینه سازی فضای استودیو امکان ضبط فایلهای صوتی با کیفیت را فراهم کرده است تاکید کرد: ضبط نریشن ها، پادکست ها، کتاب های صوتی و خوانش های دیگر نیز از خدماتی است که می تواند در استودیوی رعدالغدیر ارائه شود.
راستگو در پایان با دعوت از صاحبان مشاغل و حرفه ها برای تهیه محتوای تبلیغاتی و بازارپسند اظهار امیدواری کرد تولیدات حرفه ای استودیوی رعدالغدیر می تواند زمینه اشتغال جدید را در موسسه نیکوکاری رعدالغدیر رقم بزند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

با حضور رئیس هیئت مدیره رعد الغدیر؛
بیست و ششمین مرکز مشابه رعد الغدیر در چابهار به طور رسمی افتتاح شد

بیست و ششمین مرکز رعد الغدیر ( آوای روشنایی چابهار) با حضور علی سلطان زاده رئیس هیئت مدیره، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر، مدیران مناطق آزاد و جمعی از خیرین روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر