اشتغال زایى باید به یکى از مهم ترین دغدغه هاى مسوولین تبدیل شود

[vc_row][vc_column][vc_column_text]معاون توسعه منطقه آزاد قشم 
اشتغال زایى باید به یکى از مهم ترین دغدغه هاى مسوولین تبدیل شود

معاون توسعه منطقه آزاد قشم در سومین گردهمایی ˝سماوات˝ گفت: اشتغال زایى باید به یکى از مهم ترین دغدغه هاى مسوولین تبدیل شود و همه باید دست به دست هم دهیم تا این مشکل حل شود.
به گزارش پانا از هرمزگان ، احمدحبیبی در سومین گردهمایی مدیران سماوات که به میزبانی انجمن ضایعات نخاعی استان هرمزگان در بندرعباس در حال برگزاری است، بیان کرد: امروزه یکى از مهمترین مسایلى که کشورها مخصوصا ایران اسلامى را تهدید مى کند مشکل بیکارى است به طورى که در هر خانواده اى یک جوان بیکار وجود دارد به همین دلیل اشتغال زایى باید به یکى از مهم ترین دغدغه هاى مسوولین تبدیل شود و همه باید دست به دست هم دهیم تا این مشکل حل شود.
وى افزود: کشور ما ظرفیت هاى بسیارى دارد و ما باید از این ظرفیت ها برای حل مشکلات استفاده کنیم.
حبیبی تاکید کرد: کسانى که بعنوان مددکار بار این جامعه را به دوش می کشند باید شکر گزار باشند زیرا خداوند فرصت خوبى برای خدمت کردن به آنها داده است.
معاون توسعه منطقه آزاد قشم خاطرنشان کرد: ما طرح هاى متنوعى را در زمینه ى اشتغال زایى انجام دادهایم که از جمله آنها واگذارى تاکسى به کسانى که بیکار و داراى گواهى نامه و تحت پوشش کمیته بودند که در همین راستا امسال ۱۵دستگاه خودرو تاکسی واگذار کرده ایم همچنین ما به عزیزانى که تحت پوشش کمیته امداد بوده و در روستاها زندگى مى کردند امکانات و مجوز هاى لازم براى ایجاد هتل کاشانه در روستا دادیم که با اجاره ى آنها زندگى خود را مى گزرانند.
حبیبی تاکید کرد: منطقه آزاد بستر خوبى است براى فعالیت و همه میتوانن از این بستر استفاده کنند ما این آمادگی را داریم که هر کارگاه و نمایشگاهى که مجموعه انجمن ضایعات نخاعی استان هرمزگان و یا موسسات عضو شبکه سماوات مى خواهید در قشم برپا کنید زمین و مجوز هاى لازم را بدهیم.
منبع : خبرگزاری پانا[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب