افتتاح مؤسسه نیکوکاری رعد الغدیر در شهرستان الیگودرز ( گزارش تصویری )

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری الیگودرز، مؤسسه نیکوکاری رعدالیگودرز با حضور میرزایی اصل فرماندار ، عمودی مدیرکل سازمان بهزیستی استان لرستان ، اعضای هیئت مدیره مؤسسه مرکزی نیکوکاری رعد الغدیر (تهران) ، برخی مسئولین شهرستانی و جمعی از خیرّین از سراسر کشور و خیرّین شهرستان روز پنج شنبه رأس ساعت ۱۵ در محل میدان امام حسین(ع) شهرستان الیگودرز افتتاح گردید.

این مؤسسه ویژه معلولین شهرستان می باشد که در بخش های آموزش فنی و حرفه ای ، توانبخشی ، حمایتی و مشاوره ای ، خود اشتغالی ، ارائه خدمات دندان پزشکی و پزشکی فعالیت دارد که با همکاری سازمان بهزیستی شهرستان و مؤسسه مرکزی رعد الغدیر و خیرّین دایر گردید.

منبع: سایت فرمانداری الیگودرز

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر