افتتاح مرکز تهیه و توزیع غذای رعدالغدیر

مرکز تهیه و توزیع غذای رعدالغدیر به همت چندنفر از خیرین موسسه تکمیل و تجهیز شد.
معاون مالی و اداری موسسه نیکوکاری رعدالغدیر با بیان اینکه مرکز تهیه و توزیع غذا رعدالغدیر مستقیما زیرنظر موسسه نیکوکاری ما فعالیت میکند گفت: باوجود اینکه در چند تجربه گذشته عملکرد قابل قبولی از مرکز تهیه و توزیع غذا رعدالغدیر شاهد بودیم و میدانستیم این مرکز می تواند زمینه اشتغال چند نفر را فراهم کند اما متاسفانه به دلیل کمبود تجهیزات روند شروع جدی فعالیت را به تعویق انداختیم.
سمیرا صحرائی با بیان اینکه خوشبختانه باز خیرین در این عرصه وارد شدند و با رفع کمبودها زمینه اشتغال جدیدی برای توان یابان رعدالغدیر رقم زدند، افزود: تکمیل تجهیزات مرکز تهیه و توزیع غذای رعدالغدیر با مبلغی بیش از ۲۰۰ میلیون ریال و به همت چندنفر از خیرین به نیت وقف در گردش تهیه شد.
وی اظهار داشت: این مبلغ صرف خرید تجهیزات لازم برای مرکز تهیه و طبخ غذا شد و از آنجا که خیرین تاکید کردند زمینه استفاده برای سایر خیریه ها فراهم باشد موسسه نیکوکاری رعدالغدیر داوطلبانه پذیرای استفاده سایر خیریه ها از این تجهیزات و مرکز تهیه و طبخ غذا است.
صحرائی با تاکید براینکه در مرکز تهیه و طبخ غذای موسسه رعدالغدیر می توان زمینه اشتغال بیش از سه نفر توان یاب تحت پوشش موسسه را فراهم کرد، تصریح کرد: بخش مهمی از تجهیزات لازم برای طبخ غذای اربعین امانت گرفته شد که میتوان با تهیه کمبودها و تجهیز این مرکز تهیه غذا، زمینه اشتغال توان یابان بیشتری را فراهم کرد.
معاون مالی و اداری موسسه نیکوکاری رعدالغدیر تاکید کرد: برای تجهیز مرکز تهیه غذای رعدالغدیر حدود ۱۰۰ میلیون تومان کمک لازم است که امیدواریم به همت خیرین همیشه همراه موسسه رعدالغدیر این اتفاق مهم بزودی رقم بخورد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر