افتتاح موسسه نیکوکاری رعد الیگودرز در ۳۱ اردیبهشت ماه

افتتاح موسسه نیکوکاری رعد الیگودرز در ۳۱ اردیبهشت ماه
موسسه نیکوکاری رعدالیگودرز به همت جمعی از خیرین روز پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری افتتاح میشود .
به گزارش روابط عمومی رعدالغدیر ، روز پنج شنبه ۳۱/۲/۹۴ جمعی از خیرین تهرانی برای افتتاحیه چهاردهمین مرکز مشابه موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از تهران راهی شهرستان الیگودرز می شوند .
از برنامه های این تور خیریه دو روزه بازدید از موسسه نیکوکاری رعد الیگودرز، افتتاح رسمی موسسه با حضور فرماندار و مقامات ارشد شهرستان الیگودرز و در ادامه روز جمعه ۱/۳/۹۴ بازدید از سد آقا خان و آبشار آب سفید خواهد بود.
افتتاحیه رسمی موسسه نیکوکاری رعد الیگودرز عصر روز پنج شنبه ساعت ۱۷:۳۰ با حضور خیرین و حضور نمایندگانی از مراکز مشابه این موسسه از۱۰ استان کشور در سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان الیگودرز برگزار میشود .
مجری این برنامه محمود شهریاری مجری نام آشنای تلوزیون خواهد بود. در بخشهای مختلفی از برنامه گروه موسیقی محلی پارسیان با سرکردگی سامان علی پور به اجرای موسیقی خواهند پرداخت .
اجرای آواز توسط خواننده روشندل هاتف شرار و همنوازی سنتور توسط توان یاب فاطمه صالحی از بخشهای جذاب این برنامه می باشند .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر