امضای تفاهم نامه همکاری درمانگاه خیریه صاحب کوثر با موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و درمانگاه خیریه صاحب کوثر (قوامین سابق) به منظور ارائه خدمات جامع درمانی به ویژه خدمات توانبخشی (گفتاردرمانی، کاردرمانی، فیزیوتراپی) به افراد دارای معلولیت و خانواده های آنها، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، بر اساس این تفاهمنامه افراد دارای معلولیت و خانواده های آنها می توانند برای دریافت خدمات مشاوره درمانی، تشخیص و درمان با مراجعه به واحد مددکاری موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در روزهای یک شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ و دریافت معرفی نامه از تخفیفات ویژه این مرکز درمانی بهره مند شوند.

درمانگاه شبانه‌روزی خیریه صاحب کوثر که مشتمل بر بخش‌های تخصصی و فوق‌تخصصی، از جمله کلینیک‌های طب‌کار، دندانپزشکی، کلینیک پوست و مو  و همچنین بخش‌های پاراکلینیکی از قبیل تصویربرداری شبانه‌روزی با سی‌تی‌اسکن و MRI، آزمایشگاه پاتولوژی، فیزیوتراپی، پزشکی هسته‌ای و داروخانه است؛ در منطقه تهرانسر، بلوار گلها، ابتدا بلوار لاله واقع شده است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر