انعقاد تفاهم نامه همکاری میان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و موسسه خیریه انفاق( مپنا) 

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و موسسه خیریه انفاق( مپنا) با هدف جذب مشارکت و خدمت رسانی به خانواده های نیازمند یا دارای افراد معلول تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

براساس این تفاهم نامه موسسه نیکوکاری رعد الغدیر مسئولیت معرفی افراد دارای معلولیت آموزش دیده آماده به کار و اجرای طرح های اشتغال ویژه معلولان را برعهده گرفت و اعضای موسسه خیریه انفاق( مپنا) پذیرفتند در زمینه تأمین تجهیزات اشتغالزایی و رفع محرومیت جامعه تحت پوشش موسسه نیکوکاری رعد الغدیر نهایت همکاری را داشته باشند.

علاوه بر این تمام فرزندان یا اعضای خانواده کارکنان ۲۰ هزارنفری مپنا که دارای معلولیت حرکتی هستند زین پس تحت پوشش آموزش و خدمات توان یابی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر قرار خواهند گرفت.

در این دیدار اعضای موسسه خیریه انفاق( مپنا) پذیرفتند در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی، زمینه بکارگیری و اشتغال معلولان تحت پوشش را فراهم سازند و نیازمندی های شرکت مپنا در حوزه لباس کار و صنایع دستی را از تولیدات مددجویان موسسه نیکوکاری رعد الغدیر تهیه کند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر