انگیزه دوباره به افراد دارای معلولیت با اهدای ۱۴ صندلی چرخدار جدید 

به همت یکی از خیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر ۱۴ صندلی چرخدار به افراد دارای معلولیت هدیه داده شد.

۱۴ فرد دارای معلولیت معرفی شده به موسسه نیکوکاری رعد الغدیر که پیش از این صندلی چرخدار نداشتند یا امانی استفاده می کردند امروز با حضور در مراسمی از سوی موسسه خیریه صندلی های چرخدار هدیه گرفتند.

علیرضا میانجی خیری که بانی این مراسم بود با بیان اینکه اکثر مردم دغدغه این را دارند که کمک های خود را در محلی هزینه کنند که مورد اعتماد باشد و بهترین بهره گیری صورت بگیرد گفت: خوشبختانه اموزش و بکارگیری معلولان نشانه خوبی است برای اینکه بدانیم این حوزه ظرفیت سرمایه گذاری، کمک و سفارش کار بیش از این را دارد.

وی افزود: من پیش از این تجربه حضور و کمک به معلولان را داشتم اما حضور در موسسه رعد الغدیر نگاهم را به زندگی این قشر از افراد جامعه تغییر داد خوشحالم می توانم در جایی حضور موثر داشته باشم که مرکز اموزش و اشتغال افراد دارای معلولیت است.

راضیه عیدیان مادر یکی از میهمانان با بیان اینکه جواد تا امروز از صندلی چرخداری استفاده میکرد که امانت بود گفت: حقیقتا هزینه های نگهداری و آموزش انقدر زیاد است که خانواده ها دیگر پولی برای تهیه صندلی چرخدار ندارند از طرفی داشتن صندلی راحت و ماندگار جزو ضرورت های زندگی افرادی مانند پسر من است.

این مادر با تاکید براینکه تردد برای افراد دارای معلولیت های حرکتی در سطح شهر به اندازه کافی دشوار است و کاش بتوان با مشارکت خیرین بیشتر زمینه تامین صندلی ها چرخدار تدارک دید چون حضور اجتماعی فرزند من به عنوان نمونه وابسته به داشتن یک صندلی چرخدار است که تا امروز متعلق به خودش نبوده است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب