اهدای بیش از ۳۰۲۰ جلد کتاب کمک درسی به کودکان بازمانده از تحصیل

 

مدیر موسسه نیکوکاری رعدالغدیر گفت: سه هزار و ۲۰ جلد کتاب کمک درسی به منظور حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل بین دانش آموزان مناطق محروم کشور توزیع می شود.
علیرضا آتشک با تشریح کلیات بیشتری درباره طرح بازگشت به تحصیل کودکان بازمانده از تحصیل “مشق ما” تاکید کرد: این کتاب های اهدایی بین دانش آموزان مناطق محروم توزیع می شود.
طرح مشق ما از سال ۱۳۹۶ با عزم جدی معاونت رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مشارکت سایر دستگاه های دولتی و بخش مردم نهاد در کشور آغاز شد.

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بعنوان مجری بخش غیر دولتی این طرح در تعامل و همکاری با سایر شرکای اجتماعی و گروه های جهادی زبده و فعال در مناطق محروم کشور تا کنون موفق شده است تا ۹۰۰ کودک بازمانده از تحصیل را با موفقیت به چرخه آموزش کشور بازگرداند.
وی گفت: موسسه آموزشی کاگو با اهدای سه هزار و بیست جلد کتب طلایی کمک آموزشی در مقاطع اول تا نهم به ارزش رقمی ۹۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بانی این عمل ارزشمند فرهنگی شد که امید می رود این اقدام خداپسندانه ‘احسان کتاب’ در کشور الگو شده و گسترش پیدا کند.
مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر گفت: فعالین و نیکوکاران حوزه های آموزشی و پرورشی با همکاری در روند اجرای طرح های اینچنینی نقش موثری در بهبود عملکرد اجرایی متولیان اجرایی و ایجاد انگیزه و حمایت شایسته برای خانواده های دانش آموزان خواهند داشت.
https://kgoo.ir

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب