اهدای یک دستگاه یونیت دندان پزشکی به همت خیرین

با مشارکت خیرین سلامت، یک دستگاه یونیت دندان پزشکی به مرکز دندان پزشکی رعد الغدیر اهدا شد.

مدیر روابط عمومی و مشارکتهای اجتماعی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با اعلام این خبر گفت: در پویش مردمی سهام مهربانی که در بهمن ماه سال گذشته برگزار شد؛ با مشارکت جمعی از خیرین علاقمند به سلامت و ارتقای وضعیت درمان افراد دارای معلولیت مبلغ ۸۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بابت خرید یک دستگاه یونیت جدید دندان پزشکی تامین شد .

معصومه فراهانی هدف از این پویش را ارتقای وضعیت سرویسهای درمانی و خدماتی برای افراد دارای معلولیت  برشمرد و گفت : از آنجائیکه مراجعین مرکز دندان پزشکی رعد الغدیر طیفی از گروه های مختلف معلولیت ازخفیف تا شدید در انواع گروه های معلولیت جسمی و حرکتی را شامل می شوند، تلاش ما و خیرین حوزه درمان همواره بر این است تا ضمن ارائه خدمات دندان پزشکی با کیفیت؛ با فراهم آوردن رفاه و آرامش بیشتر در طول درمان برای بیماران، لذت همکاری را نیز برای دندان پزشکان داوطلبی که با این موسسه به صورت افتخاری فعالیت می کنند را نیز افزایش دهیم.وی در ادامه افزود: یکی دیگر از فعالیتهای صورت یافته به منظور افزایش کیفیت خدمات درمانی برای بیماران تامین یک دستگاه رادیوگرافی دیجیتال بود که آنهم سال گذشته به لطف خیرین رقم خورد.

در حال حاضر مرکز دندان پزشکی رعد الغدیر مجهز به سه یونیت دندانپزشکی و سایر دستگاه ها و تجهیزات لازم جهت امور درمانی بیماران است که توسط خیرین اهدا شده است و مراجعین دارای معلولیت از خدمات این مرکز شامل : جراحی، عصب کشی، کشیدن و پر کردن دندان و جرم گیری برخوردارند.

فراهانی با اشاره به اینکه خدمات درمانی در مرکز دندان پزشکی رعد الغدیر  توسط جمعی از متخصصین  انجمن دندان پزشکی ایران به صورت کاملا داوطلبانه و افتخاری انجام می پذیرد گفت: برخورداری از خدمات این مرکز دندانـپزشکی منحصر به توان یابان تحت پوشش رعد الغدیر نیست و کلیه توان یابان جسمی و حرکتی از اقصی نقاط کشور میتوانند با گرفتن وقت قبلی برای برخورداری از خدمات این کلینیک؛ به این مرکز مراجعه نمایند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر