اهدا کمک

سازمان ها و شرکت ها می توانند به عنوان حامیان مالی و اجرایی در بحث حمایت از اشتغال و آموزش توان یابان به رعدالغدیر کمک کنند. حامیان مالی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر معمولا در بازارهای خیریه، جشن ها و مراسم مختلف، با تقبل بخشی از هزینه های مراسم این موسسه و یا تامین نیازمندیهای این مجموعه ما را در پیشبرد اهداف یاری می رسانند. نام نیک حامیان مالی، همواره در کنار نام رعدالغدیر جاودان خواهد ماند.

نیکوکاران محترم می توانند با پرداخت وجوه نقد، موسسه نیکوکاری رعد الغدیر را از حمایت های خود بهره مند کنند.
کمک های نقدی؛ از منابع درآمدی رعدالغدیر به حساب آمده و این موسسه را در حمایت بیشتر از معلولین یاری میرساند. خیرین و حامیان می توانند با پرداخت مبالغ اندکی به طور مستمر و یا موردی ما را یاری دهند.

شما کار متفاوتی را انجام می دهید.
هنگامیکه شما با رعد الغدیر کار می کنید، شما تبدیل به یک خالق شغلی می شوید. هدایای مالی سخاوتمندانه شما به ما کمک می کند فرصتهایی برای ایجاد مهارت، کسب اعتبار و پیشرفت حرفه ای و درمان معلولین ایجاد کنیم.
در رعدالغدیر، ما معتقدیم که همه باید فرصت داشته باشند که به طور مستقل زندگی کنند، درآمد کسب کنند و به رویاهای خود برسند.
چرا کمک های ماهانه شما مهم است؟
هنگامیکه شما یک هدیه برنامه ریزی شده برای خود ایجاد می کنید این فرصت را به رعد الغدیر می دهید تا در برنامه ریزی های سالانه خود بتواند با تصمیم گیری مناسب تری قدم بردارد و برای آینده و وضعیت توانیابان گامهای تضمین شده تری بردارد. این کار شما، روند فوق العاده تری برای برنامه ریزی و برنامه سازی ما نسبت به توانیابان را در ما ایجاد می نماید.
برای اینکه بهتر بتوانید در این امور سهیم شوید، می توانید تا با تکمیل فرم عضویت و معین نمودن مبلغی بعنوان کمک ماهانه به ما کمک کنید .

الان می خواهم مبلغی را برای کمک به خیریه واریز نمایم.

چطور می توانید از فعالیتهای ما اطمینان حاصل کنید ؟
اگر برای اولین بار است که به سایت ما مراجعه می کنید و با رعد الغدیر آشنا می شوید بدون شک اولین اقدام شما؛ کسب اطمینان از خدمات این خیریه می باشد.
ما این پیشنهاد را برای شما داریم.
شما می توانید درهر زمانی که مناسب می دانید؛ شخصا و یا به اتفاق اعضای خانواده و دوستان با حضور و بازدید از محل موسسه از نزدیک، از خدمات واحد توانبخشی ما دیدن نمائید. از کلاسهای آموزشی و کارگاه های شغلی توانیابان بازدید داشته باشید. فرصتی را برای مذاکره با مدیرعامل موسسه در اختیار داشته باشید و سوالات احتمالی، پیشنهادات و یا انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.
اگر چنانچه در خارج از کشور زندگی می کنید، می توانید با مطالعه اطلاعات سایت،گزارشات سالانه ما، دانلود برشور، مشاهده ویدئوهای ما از بخش گالری، شخصا از خدمات ما اطلاع کسب نمائید و یا اگر بستگان، دوستان و یا آشنایانی در تهران دارید؛ از آنها بخواهید که از سوی شما از این موسسه بازدید و گزارش آن را برایتان ارسال کنند.

ترجیح می دهید کمک مالی شما در چه موضوعی صرف شود؟
برخی از افراد گاها تمایل دارند نسبت به زمینه معینی در امور خیریه فعالیت نمایند. ما در اینجا مجموعه خدمات هدفمندی را در راستای توانمندسازی به صورت رایگان در اختیار توانیابان در این موسسه قرار می دهیم که چنانچه شما تمایل داشته باشید میتوانید به صورت مشخص اعلام نمائید تا حمایت مالی شما در چه بخشی هزینه شود. جهت دهی مشارکت شما می تواند در برنامه ریزی های ما نقش مهمی داشته باشد .
شما می توانید حامی کودک معلول و یا گروه معلولین باشد .
میتوانید تصمیم بگیرید که آیا علاقمند هستید حامی آموزش توانیابان باشید ،حامی سلامت، توانبخشی کودک و یا معلول بزرگسال باشید، حامی درمان و دندانپزشکی معلولین باشید و یا ترجیح می دهید حمایت خود را در امر حمایت از کارآفرینی معلولین واریز نمایید.

بخش وجوهات شرعی برای چیست ؟
در صورتیکه شما مبلغ اهدایی خود را برای موضوع خاصی مانند صدقه، کفاره روزه، فطریه، خمس، زکات،رد مظالم، سهم سادات، قربانی، عقیقه گوسفند و … در نظر دارید می توانید از این روش پرداخت کنید.وجوهات دریافتی شما بر اساس الگوی مصرف شرعی آنها هزینه می شود .