اهدا ۸ دستگاه تبلت و تلفن همراه به دانش آموزان نیازمند

با مشارکت خیرین تعداد ۳ دستگاه تبلت و ۵ دستگاه گوشی تلفن همراه به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.
معصومه فراهانی مدیر روابط عمومی و مشارکتهای اجتماعی رعدالغدیر ضمن تشکر از عمل خداپسندانه خیرین در تامین این اقلام گفت: امروزه با توجه به شیوع ویروس کرونا و توسعه آموزشها به صورت مجازی، داشتن تبلت و گوشی تلفن همراه برای برخورداری از آموزش ها یک ضرورت است. و این در حال است که تعداد زیادی از دانش آموزان به علت نداشتن تمکن مالی خانواده توانایی خرید گوشی و یا تبلت را ندارند و این مانعی برای برخورداری آنها از آموزش های مجازی معلمان شده است.
به همین دلیل رعدالغدیر، با مشارکت‌جویی از خیرین تلاش دارد تا کماکان نسبت به رفع این نیاز ضروری برای کمک به دانش آموزان و خانواده های آنها اقدام نماید.
فراهانی با دعوت از خیرین علاقه مند و شرکت‌ها برای مشارکت در طرح تامین گوشی و تبلت برای دانش آموزان دارای معلولیت که به دلیل نداشتن تجهیزات آموزشی از ادامه تحصیل بازمانده اند افزود: دانش آموزان متقاضی دریافت حمایت برای تامین گوشی موبایل و تبلت در رعدالغدیر رو به افزایش است و ما در تلاشیم با تامین تجهیزات آموزشی شامل تبلت، موبایل و حتی کتب کمک آموزشی ولو کارکرده و دست دوم به یاری آنها بشتابیم.
وی در خاتمه افزود: خیرین عزیزی که تمایل به مشارکت در تامین این تجهیزات را دارند می توانند کمک های اهدایی خود را به شماره کارت بانک پارسیان ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰ به نام موسسه نیکوکاری رعدالغدیر واریز نموده و یا اقلام اهدایی خود را به نشانی یافت آباد، میدان الغدیر، ابتدای خیابان شهید جواد زندیه، ضلع شمالی پارک شهدای یافت آباد، موسسه نیکوکاری رعدالغدیر، طبقه دوم، نزد واحد روابط عمومی و مشارکت های اجتماعی رعدالغدیر تحویل نمایند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب