اینفوگرافیک-دندانپزشکی رعد الغدیر

با توجه به اهمیت امور درمانی علی الخصوص دندانپزشکی معلولین خاصی چون C.P و با توجه به عدم پاسخگویی مناسب سازمانها و مراکز درمانی جهت خدمت رسانی به این عزیزان به لطف خداوند، یاری انسانهای نیکوکار و دندانپزشکان نوعدوست اولین و تنها کلینیک دندانپزشکی ویژه معلولین جسمی و حرکتی با عنوان کلینیک دندانپزشکی رعد الغدیر اوایل اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۸ آغاز به فعالیت نمود.
 هدف از راه اندازی این کلینیک ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان ویژه توان یابان نیازمندی می باشد که امکان بهره مندی از خدمات درمانی را ندارند.
این کلینیک در حال حاضر دارای ۳ یونیت مجهزِ دندانپزشکی و وسایل احیای بیمار(C.P.R)  می باشد. همچنین کلینیک رعدالغدیر مجهز به سیستم استریلیزاسیون پیشرفته جهت مبارزه با انواع بیماریهای عفونی ، ایدز و هپاتیت می باشد.
کلینیک رعد الغدیر دارای کادری مجرب و متعهد بوده و در حال حاضر از ۲ دستیار دندانپزشک و حدود ۳۰ دندانپزشک که  به صورت افتخاری و بسیار متعهدانه جهت درمان عزیزان توان یاب با این کلینیک همکاری دارند بهره مند می باشد. 
خدمات قابل ارائه این کلینیک عبارت است از :عکس دندان، پرکردن دندان با اشعه و مواد همرنگ خارجی با سیستم لایت کیور، بازسازی تاج از دست رفته دندانها، پرکردن با آمالگام، عصب کشی کلیه دندانها درمان ریشه دندان، جراحی دندان عقل، کشیدن دندانها و جرمگیری بدون آسیب به دندان می باشد
کلینیک رعد الغدیر همه روزه (به استثناء روزهای تعطیل) صبحها از ساعت۱۴-۸ به ارائه خدمات درمانی می پردازد.

 

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب