ایران مى تواند رهبرى خاورمیانه را دردست بگیرد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مدیرکل آفریقا، خاورمیانه و مغولستان موسسه IRH(موسسه ى شاد زیستى) گفت: ایران کشورى متمدن و داراى تاریخ عظیم است و در آینده می تواند رهبرى خاورمیانه را برعهده بگیرد.
کن موروکا در گفت و گو با خبرنگار پانا گفت: در دنیا علیه ایران تبلیغات زیادى صورت مى گیرد که قصد دارند چهره ى ایران را مخدوش کنند من قبل از اینکه به ایران بیایم یکى ازدوستانم به من تاکیدمى کرد که به ایران نیایم زیرا ایران کشور خطرناکى است ولى وقتى من به ایران آمدم دیدم ایران کشورى متمدن است که مردمانى فرهیخته و تحصیلکرده دارد و بسیارکشور زیبا و آرامى است .
وى افزود: من براى رونمایى ازکتاب هاى پروفسور ریو، هو اوکاوا که جناب ساعد مطهرى عضو هیئت مدیره موسسه رعد الغدیر و شبکه سماوات است زحمت ترجمه ى آن به فارسى را کشیده اند به ایران آمدم .
کی موروکا خاطرنشان کرد : کتاب هاى پروفسور اوکاوا به ۲۷زبان زنده ى دنیا ترجمه شده که بیست و هشتمین زبان ،زبان فارسى است و این کتاب ها در بیش از ۱۰۰کشور دنیا استفاده مى شوند.
منبع : خبرگزاری پانا

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر