بازارچه بزرگ بخشش با حضور بیش از ۵۰ سمن حوزه حمایت آغاز به کار کرد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

به گزارش پایگاه خبری خیرنیوز بازارچه بزرگ بخشش صبح امروز در محل میدان میوه و تره بار قزل قلعه و با حضور ۵۰ سمن تهرانی حوزه حمایت از معلولین و بیماریهای خاص آغاز به کار کرد.

قائم مقام مدیرعامل رعد الغدیر به ستاد خبری خیرنیوز مستقر در بازارچه خیریه بخشش گفت: در این بازار محصولات و صنایع ساخت دست توان یابان ۵۰ سازمان مردم نهاد به معرض نمایش گذاشته شده است.

آتشک اظهار داشت برخی از تولیدات برای اولین بار توسط توان یابان تولید شده است و قرار است که در این بازارچه با حضور شخصیت های کشوری به معرض فروش گذاشته شود.

مدیر اجرایی رعد الغدیر از مردم خیر تهران خواست که از این نمایشگاه بازدید به عمل آورده و با حضور خود از اقدامات موسسات خیریه حاضر در این نمایشگاه مطلع و از آنها حمایت نمایند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر