بازارچه بزرگ بخشش در آستانه عید سعید قربان میزبان شهروندان تهرانی می شود

با همکاری سازمان مدیریت میادین؛
بازارچه بزرگ بخشش در آستانه عید سعید قربان میزبان شهروندان تهرانی می شود

نمایشگاه و بازارچه خیریه “بخشش” با هدف نمایش توانمندی های موسسات مردم نهاد شهر تهران برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی رعد الغدیر، نمایشگاه و بازارچه بزرگ بخشش (بازارچه خیریه های شهر شما) با مشارکت سازمان مدیریت میادین، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در میدان میوه و تره بار جلال آل احمد برگزار می شود.

در این بازارچه ۴۵ سازمان مردم نهاد فعال و خوشنام شهر تهران که در زمینه های متعددی همچون حمایت های درمانی و سلامت، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، حمایت از سالمندان، زنان، کودکان کار، ایتام، موسسات حوزه معلولین، بیماران خاص و … فعالیت دارند. به منظور نمایش توانمندی ها و معارفه خدمات خود به شهروندان گردهم خواهند آمد .

این بازارچه از روز دوشنبه ۳۰ شهریورماه لغایت چهارشنبه ۱ مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ شب در میدان میوه و تره بار جلال آل احمد واقع در ابتدای بزرگراه کردستان برگزار می شود در قالب تولیدات هنری و صنایع دستی مددجویان سازمان ها عرضه می شود. گفتنی است تمامی عواید حاصل از بازارچه به نفع مددجویان موسسات خیریه است

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر