بازارچه بزرگ بخشش در آستانه عید سعید قربان میزبان شهروندان تهرانی می شود

با همکاری سازمان مدیریت میادین؛
بازارچه بزرگ بخشش در آستانه عید سعید قربان میزبان شهروندان تهرانی می شود

نمایشگاه و بازارچه خیریه “بخشش” با هدف نمایش توانمندی های موسسات مردم نهاد شهر تهران برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی رعد الغدیر، نمایشگاه و بازارچه بزرگ بخشش (بازارچه خیریه های شهر شما) با مشارکت سازمان مدیریت میادین، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در میدان میوه و تره بار جلال آل احمد برگزار می شود.

در این بازارچه ۴۵ سازمان مردم نهاد فعال و خوشنام شهر تهران که در زمینه های متعددی همچون حمایت های درمانی و سلامت، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، حمایت از سالمندان، زنان، کودکان کار، ایتام، موسسات حوزه معلولین، بیماران خاص و … فعالیت دارند. به منظور نمایش توانمندی ها و معارفه خدمات خود به شهروندان گردهم خواهند آمد .

این بازارچه از روز دوشنبه ۳۰ شهریورماه لغایت چهارشنبه ۱ مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ شب در میدان میوه و تره بار جلال آل احمد واقع در ابتدای بزرگراه کردستان برگزار می شود در قالب تولیدات هنری و صنایع دستی مددجویان سازمان ها عرضه می شود. گفتنی است تمامی عواید حاصل از بازارچه به نفع مددجویان موسسات خیریه است

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر