بازدید دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از نمایشگاه دستاوردهای هنرجویان موسسه نیکوکاری رعدالغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در بازدیدی دکتر اسکندر زند معاون وزیرو رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، مهندس کلافی مشاور معاون وزیر و مدیرکل حوزه ریاست سازمان و هیات همراه از نمایشگاه موسسه نیکوکاری رعدالغدیر که در سالن همکف سازمان در حال برگزاری است بازدید کردند. برگزاری نمایشگاه توانمندی های موسسه نیکوکاری رعد الغدیر در هفته جاری (۲۴ لغایت ۲۷ آبان۹۴) موقعیتی فراهم ساخت تا مدیران و همکاران ستاد سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با دستاوردها و محصولات تولیدی هنرجویان آن موسسه از قبیل صنایع دستی و تولیدات کشاورزی از نزدیک آشنا و با خرید محصولات ارائه شده، نیازهای خود را به سهولت تهیه نمایند.

دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات ، آموزش و ترویج کشاورزی طی سخنانی: با مثبت ارزیابی کردن این نمایشگاه و حضور اساتید و هنرجویان موسسه رعدالغدیر را مغتنم برشمرد و اعلام آمادگی سازمان برای برگزاری اینگونه نمایشگاه ها در موسسات و مراکز تابعه و وابسته سازمان را اعلام داشت تا بدینوسیله همکاران با دستاوردهای تولیدی هنرجویان آشنا شوند. وی ابراز امیدواری کرد سازمان تحقیقات کشاورزی نیازمندی های خود را را از طریق موسسه رعدالغدیر برآورده نماید.

موسسه نیکوکاری رعدالغدیر موسسه ای است غیر دولتی، غیرسیاسی، عام المنفعه و مردم نهاد که در راستای اهداف اساسنامه خود در زمینه آموزش، توانبخشی و اشتغالزایی برای توان یابان جسمی و حرکتی به صورت کاملا رایگان به ارائه خدمات آموزشی می پردازد. این موسسه دارای چند آموزشگاه از قبیل آموزشهای فنی و حرفه ای، خدمات توانبخشی(کاردرمانی)، گفتاردرمانی و خدمات حمایتی می باشد.

خانم فاطمه نوفلاح نماینده موسسه نیکوکاری رعدالغدیر با ابراز خرسندی از بازدید نمایشگاه بیان نمود: برگزاری نمایشگاه بهترین روش برای عزت آفرینی همدلی و همراهی و مساعدت با توان‌یابان در راستای حفظ کرامت انسانی آنان، مشارکت در ایجاد زمینه اشتغال و فعالیت مستمر این عزیزان میباشد. به همین منظور این موسسه در راستای حمایت از امر اشتغال توان یابان اقدام به ایجاد و راه اندازی کارگاهی حمایتی خیاطی، کارگاه حمایتی الکترونیک، ایجاد نخستین بازارچه خوداشتغالی توان یابان در تهران، و ایجاد و توسعه مشاغل خانگی برای توان یابان و کاریابی نموده است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب