بازدید از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در پی تاکیدات مدیر عامل شرکت شهروند مبنی بر تحقق مسئولیت های اجتماعی و حمایت از افراد توان یاب از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، در این بازدید که در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت شهروند انجام شد، آشنایی با توانایی ها، آموزش و توانمند سازی افراد دارای معلولیت های جسمی حرکتی، اشتغال زایی و اطلاع رسانی به شهروندان به عنوان اصلی ترین دغدغه افراد توان یاب و توانخواه مطرح شد.

شایان ذکر است ایجاد فرصت های شغلی، برخورداری از حقوق اولیه شهروندی و به طور کلی توجه به نیازهای افراد توان یاب از جمله مواردی است که همواره از سوی مدیریت شهری و مجموعه فروشگاه های شهروند مورد توجه قرار گرفته است.

بر همین اساس فروشگاه های شهروند در چهارچوب اختیارات و تعهدات خود در حوزه مسئولیت های اجتماعی اقدامات موثری با هدف حمایت از افراد توان یاب انجام داده است، از قبیل مناسب سازی فضای فروشگاه ها، راه اندازی سامانه خرید فروشگاه آنلاین برای افراد نابینا برای اولین بار در فروشگاه های شهروند، عرضه کیسه های پارچه ای تولید شده توسط بیماران خاص در فروشگاه ها با هدف اشتغال آفرینی و حفاظت از محیط زیست و … که می توان به آن اشاره کرد.

گفتنی است موسسه نیکوکاری رعد الغدیر فعالیت خود را با ارائه خدمات کارآفرینی اجتماعی به معلولین جسمی حرکتی در سال ۱۳۸۰ آغاز کرده به طوری که در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰ نفر از افراد توان یاب توسط این موسسه تحت آموزش های مهارتی قرار گرفته و جذب بازار کار شده اند، این مؤسسه جز ۵ موسسه برتر دنیا است که در حوزه کارآفرینی اجتماعی فعالیت دارد.

[/vc_column_text][vc_column_text]https://goo.gl/rK7nqZ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر