بازدید توان‌یابان و مسئولان مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان از رعد الغدیر

جمعی از توانیابان به همراه مدیرعامل و مددکاران مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بازدید و از نزدیک با فعالیت های این موسسه آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، این بازدید در روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه سال جاری به منظور شناخت بیشتر از فعالیت‌ها و خدمات ارائه شده توسط موسسه نیکوکاری رعد الغدیر انجام شد.

بر اساس این گزارش: طی این بازدید، توانیابان به تفصیل با اهداف، ماموریت‌ها و فعالیت‌های موسسه نیکوکاری رعد الغدیر آشنا شدند. در این میان، از بخش‌های مختلف مؤسسه از جمله برنامه‌های آموزشی، توانبخشی و کار آفرینی اجتماعی شامل کارگاه خیاطی، نمایشگاه صنایع دستی و هنری، کامپیوتر، قالی بافی افراد دارای معلولیت بازدید کردند و به ارائه پیشنهاداتی سازنده برای بهبود فعالیت ها اشاره داشتند.

گفتنی است: در این بازدید ۴۵ توانیاب و مددکار در رشته های معرق چرم، فیروزه کوبی، عکاسی، معرق چوب، نقاشی، میناکاری، مشبک، پته، سوزن دوزی و قالی بافی از مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان حضور داشتند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

با حضور رئیس هیئت مدیره رعد الغدیر؛
بیست و ششمین مرکز مشابه رعد الغدیر در چابهار به طور رسمی افتتاح شد

بیست و ششمین مرکز رعد الغدیر ( آوای روشنایی چابهار) با حضور علی سلطان زاده رئیس هیئت مدیره، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر، مدیران مناطق آزاد و جمعی از خیرین روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر