بازدید توان‌یابان و مسئولان مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان از رعد الغدیر

جمعی از توانیابان به همراه مدیرعامل و مددکاران مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بازدید و از نزدیک با فعالیت های این موسسه آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، این بازدید در روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه سال جاری به منظور شناخت بیشتر از فعالیت‌ها و خدمات ارائه شده توسط موسسه نیکوکاری رعد الغدیر انجام شد.

بر اساس این گزارش: طی این بازدید، توانیابان به تفصیل با اهداف، ماموریت‌ها و فعالیت‌های موسسه نیکوکاری رعد الغدیر آشنا شدند. در این میان، از بخش‌های مختلف مؤسسه از جمله برنامه‌های آموزشی، توانبخشی و کار آفرینی اجتماعی شامل کارگاه خیاطی، نمایشگاه صنایع دستی و هنری، کامپیوتر، قالی بافی افراد دارای معلولیت بازدید کردند و به ارائه پیشنهاداتی سازنده برای بهبود فعالیت ها اشاره داشتند.

گفتنی است: در این بازدید ۴۵ توانیاب و مددکار در رشته های معرق چرم، فیروزه کوبی، عکاسی، معرق چوب، نقاشی، میناکاری، مشبک، پته، سوزن دوزی و قالی بافی از مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان حضور داشتند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر