بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر

سرگروه مطالعات اداره آموزش و پرورش شهر تهران به همراه تعدادی از همکاران مناطق ۱،۹،۱۳،۱۶،۱۹ آموزش و پرورش در روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، از مرکز کارآفرینی اجتماعی رعد الغدیر بازدید کردند.

در این بازدید و نشست، ابتدا ویدویی ازموفقیتهای بین المللی رعد الغدیر در مسابقات OCIRP2016 کشور فرانسه به نمایش درآمد و پس از آن، مهندس علی سلطان زاده – رییس هیات مدیره رعد الغدیر- ضمن گرامیداشت روز معلم و تقدیر از زحمات معلمان دلسوز، به تشریح ماموریتها و معرفی رعد الغدیر پرداختند.

بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر (۳)

بعد از معارفه، میهمانان سوالات خود را از ایشان مطرح نمودند که پاسخ های لازم به سوالات حاضرین ارائه شد. سپس میهمانان، به ارائه پیشنهاداتی خلاقانه به منظور تقویت برنامه های رعد الغدیر در مسیر ارائه خدمات شایسته تر به افراد دارای معلولیت و نیز سایر زمینه های همکاری‌های متقابل پرداختند که قرار شد در طی جلسات دیگری، پیگیری های لازم برای تحقق آنها دنبال شود.

در خاتمه میهمانان از کلیه بخش های درمانی، آموزشی و اشتغالزایی دیدار نمودند و از نزدیک با افراد دارای معلولیت تحت آموزش و اشتغال یافته در رعد الغدیر گفتگو کردند. این نشست با یک خاطره به یاد ماندنی و گرفتن عکس دسته جمعی به پایان رسید.

بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر (۲)
بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر (۴)
بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر (۶)
بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر (۸)
بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر (۹)
بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر (۱۱)
بازدید سرگروه های مطالعاتی آموزش و پرورش شهر تهران از رعد الغدیر (۰)
نظرات شما
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب