بازدید مدیران مخابرات اداره کل منطقه ۶ از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

سجادی نژاد – به گزارش روابط عمومی اداره کل مخابرات منطقه ۶ مهندس یزدانی معاون مالی اداری منطقه ، مهندس نوری معاون توسعه و رییس مرکز مخابرات شهید کرمی به همراه جمعی از همکاران ،عصر روز چهارشنبه ۱۵ اسفند۹۷ با حضور در محل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از نزدیک با فعالیتهای این موسسه آشنا و ضمن گپ و گفتی دوستانه با توانیابان ،از بخشهای مختلف آن در حوزه های آموزش، توانبخشی ،کارگاه های اشتغال توانیابان در حوزه های دوخت انواع البسه کار وصنایع دستی و مراکز تماس بازدید کردند.

در ادامه بازدید از مراکز تماس رعد الغدیر و در نشستی صمیمی فراهانی مسئول روابط عمومی و امور بین الملل موسسه ،مهندس یزدانی ضمن ابراز خوشوقتی از آشنایی با رعد الغدیر و تحسین فعالیتها و اقدامات انجام شده در این موسسه در توانمند سازی حرفه ای و اجتماعی معلولین و خروج آنها از گوشه منازل و ایجاد فرصتهای شغلی برای آنها و نیز تقدیر از خیرین و مبدعین تفکر اشتغالزایی برای معلولان ،آمادگی خود را برای انجام همکاریهای بیشتر به منظور تقویت فعالیتها و تامین خدمات مورد نیاز مراکز تماس رعد الغدیر اعلام کرد.

مرکز تماس رعد الغدیر اولین و تنها مرکز دارای مجوز رسمی از سوی سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی است که از سال ۱۳۹۳فعالیت خود را به منظور ارائه خدمات مورد نیاز شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی آغاز و تاکنون موفق به ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۰۰ نفر از معلولان شده است.
در حال حاضر رعد الغدیر با دارا بودن ۶ سالن تماس در سه شیفت کاری (شبانه روزی) در زمینه اجرای پروژه های مختلفی چون : بازاریابی تلفنی،پاسخگویی۲۴ ساعته،پشتیبانی و خدمات پس از فروش،پیاده سازی صوت به متن ،تحقیقات بازار،جمع آوری و پیاده سازی داده ها ،سنجش رضایت مشتریان ،مراقبت از مشتری و اطلاع رسانی ،نظارت بر عملکرد خدمات تلفنی ، نظر سنجی و افکار سنجی جامعه و Happy Call فعالیت می نماید. از کارهای مهم مرکز تماس پشتیبانی تب سی ، ابزار مهدی می باشد.
این مرکز همچنین تنها مرکز تخصصی تربیت نیروی کارشناس اپراتوری مراکز تماس از بین معلولان برای شرکتها و سازمانها می باشد. رعد الغدیر موسسه ای مردم نهاد ،غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و عام المنفعه است که از سال ۱۳۸۰ تا کنون موفق به توانمند سازی بیش از ۲۵۰۰ معلول جسمی حرکتی در مناطق محروم جنوب و جنوب غرب تهران و شهرستانهای اطراف آن و همچنین ایجاد اشتغال برای ۸۰۰ نفر از معلولین در زمینه های کارگاه های دوخت انواع البسه کار، کارگاه های صنایع دستی و هنری و مراکز تماس شده است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر