بازدید مدیران مخابرات اداره کل منطقه ۶ از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

سجادی نژاد – به گزارش روابط عمومی اداره کل مخابرات منطقه ۶ مهندس یزدانی معاون مالی اداری منطقه ، مهندس نوری معاون توسعه و رییس مرکز مخابرات شهید کرمی به همراه جمعی از همکاران ،عصر روز چهارشنبه ۱۵ اسفند۹۷ با حضور در محل موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از نزدیک با فعالیتهای این موسسه آشنا و ضمن گپ و گفتی دوستانه با توانیابان ،از بخشهای مختلف آن در حوزه های آموزش، توانبخشی ،کارگاه های اشتغال توانیابان در حوزه های دوخت انواع البسه کار وصنایع دستی و مراکز تماس بازدید کردند.

در ادامه بازدید از مراکز تماس رعد الغدیر و در نشستی صمیمی فراهانی مسئول روابط عمومی و امور بین الملل موسسه ،مهندس یزدانی ضمن ابراز خوشوقتی از آشنایی با رعد الغدیر و تحسین فعالیتها و اقدامات انجام شده در این موسسه در توانمند سازی حرفه ای و اجتماعی معلولین و خروج آنها از گوشه منازل و ایجاد فرصتهای شغلی برای آنها و نیز تقدیر از خیرین و مبدعین تفکر اشتغالزایی برای معلولان ،آمادگی خود را برای انجام همکاریهای بیشتر به منظور تقویت فعالیتها و تامین خدمات مورد نیاز مراکز تماس رعد الغدیر اعلام کرد.

مرکز تماس رعد الغدیر اولین و تنها مرکز دارای مجوز رسمی از سوی سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی است که از سال ۱۳۹۳فعالیت خود را به منظور ارائه خدمات مورد نیاز شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی آغاز و تاکنون موفق به ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۰۰ نفر از معلولان شده است.
در حال حاضر رعد الغدیر با دارا بودن ۶ سالن تماس در سه شیفت کاری (شبانه روزی) در زمینه اجرای پروژه های مختلفی چون : بازاریابی تلفنی،پاسخگویی۲۴ ساعته،پشتیبانی و خدمات پس از فروش،پیاده سازی صوت به متن ،تحقیقات بازار،جمع آوری و پیاده سازی داده ها ،سنجش رضایت مشتریان ،مراقبت از مشتری و اطلاع رسانی ،نظارت بر عملکرد خدمات تلفنی ، نظر سنجی و افکار سنجی جامعه و Happy Call فعالیت می نماید. از کارهای مهم مرکز تماس پشتیبانی تب سی ، ابزار مهدی می باشد.
این مرکز همچنین تنها مرکز تخصصی تربیت نیروی کارشناس اپراتوری مراکز تماس از بین معلولان برای شرکتها و سازمانها می باشد. رعد الغدیر موسسه ای مردم نهاد ،غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و عام المنفعه است که از سال ۱۳۸۰ تا کنون موفق به توانمند سازی بیش از ۲۵۰۰ معلول جسمی حرکتی در مناطق محروم جنوب و جنوب غرب تهران و شهرستانهای اطراف آن و همچنین ایجاد اشتغال برای ۸۰۰ نفر از معلولین در زمینه های کارگاه های دوخت انواع البسه کار، کارگاه های صنایع دستی و هنری و مراکز تماس شده است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر