بازدید مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان از رعد الغدیر

جمعی از مدیران آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان از موسسه رعد الغدیر بازدید و از نزدیک با فعالیت های این موسسه آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، این بازدید که در روز چهارشنبه ۹ خرداد ماه سال جاری انجام شد، مدیرعامل به همراه مدیر بخش حقوقی و پشتیبانی آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان به تفصیل با اهداف، ماموریت‌ها و فعالیت‌های رعد الغدیر آشنا و در خصوص ماموریت های موسسه خود نیز توضیح دادند.

در این دیدار، مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان بر راه اندازی بخش آموزش و کارآفرینی برای توانمندسازی افراد دارای معلولیت در رشت تاکید کرد و از مدیرعامل رعد الغدیر خواست تا تجریبات این موسسه را در بخش آموزش و کارآفرینی در اختیار آنها بگذارد.

بر اساس این گزارش: مقرر شد، به منظور انتقال تجربه های موفق موسسه رعد الغدیر در راستای توانمندسازی افراد دارای معلولیت، کلاس های آموزشی رایگان با مشاوره رعد الغدیر در آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان برگزار شود.

لازم به ذکر است: آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان، موسسه ای غیر انتفاعی و مردمی است که در سال ۱۳۴۵ با همت نام آوران با اخلاص و نیکوکار، آیت ا… ضیابری، دکتر حکیم زاده، آرسن میناسیان، استقامت و چینی چیان در فضایی به وسعت ۱۷۰۰۰ متر مربع، با اهداف نگهداری و پناه دادن به قشر آسیب دیده و محروم جامعه، اعم از سالمند و معلول در رشت فعالیت خود را آغاز کرد. این موسسه در حال حاضر  ۴۹۰نفر از نیازمندترین اقشار جامعه (سالمند و معلول ضایعه نخاعی و نوجوان) را بطور رایگان و شبانه روزی تحت حمایت خود قرار داده است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر