بازدید مدیرعامل هلدینگ سیمان تهران از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

مدیرعامل هلدینگ سیمان تهران از موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بازدید و از نزدیک با فعالیت های این موسسه آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، این بازدید در روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه سال جاری به منظور شناخت بیشتر از فعالیت‌ها و خدمات ارائه شده توسط موسسه نیکوکاری رعد الغدیر انجام شد.

بر اساس این گزارش: طی این بازدید، علی اصغر گرشاسبی به تفصیل با اهداف، ماموریت‌ها و فعالیت‌های موسسه نیکوکاری رعد الغدیر آشنا شد. در این میان، از بخش‌های مختلف مؤسسه از جمله: واحدهای آموزشی، توانبخشی و کار آفرینی اجتماعی شامل: کارگاه خیاطی، نمایشگاه صنایع دستی و هنری، مراکز تماس و سایر بخش ها مربوط به افراد دارای معلولیت بازدید و به ارائه پیشنهاداتی سازنده برای بهبود فعالیت ها اشاره کرد.

گفتنی است: مقرر شد بر اساس ظرفیت های موجود در مسیر حمایت از اشتغال افراد دارای معلولیت، همکاری های بین موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و شرکت سیمان تهران شکل بگیرد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر