در آستانه سال نو؛
با شرکت در پویش “سهام مهربانی” یاری رسان خانواده های معلولین باشید

مدیر مشارکتهای مردمی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از شروع پویش سهام مهربانی خبر داد و گفت: موسسه رعد الغدیر در آستانه فرا رسیدن سال نو، پویش “سهام مهربانی” را با هدف تامین بسته های ارزاق شب عید برای خانواده های معلولین آغاز کرد.

معصومه فراهانی اظهار کرد: موسسه نیکوکاری رعد الغدیر بنابر سنت هر ساله، طرح کمک به خانواده معلولین را از اهداف خود قرار داده تا بتواند ذره ای از مشکلات این خانواده ها در آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان کم کند.

وی ادامه داد: بسیاری از خانواده های معلولین به دلیل مشکلات اقتصادی، در تامین مایحتاج اولیه زندگی خود با چالش روبرو هستند و در آستانه سال نو، این دغدغه ها دوچندان می شود. بنابراین می توانید با مشارکت در این پویش، در تامین ارزاق شب عید خانواده های نیازمند سهیم باشید.

مدیر مشارکتهای مردمی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با اشاره به آغاز پویش سهام مهرمانی از  25 بهمن ماه گفت: این پویش تا تاریخ ۲۵ اسفند ماه ادامه خواهد داشت که بر اساس آن ارزاق تهیه شده بین ۲۰۰ خانواده توزیع خواهد شد.

فراهانی در پایان گفت: خیرین عزیز می توانند برای اطلاعات بیشتر و نحوه مشارکت با شماره همراه ۰۹۳۸۹۶۳۴۶۲۸ و یا ۰۲۱۶۶۳۰۵۳۵۳ داخلی ۳۲ تماس حاصل نمایند. همچنین خیرین می توانند از طریق شماره کارت های زیر هدایای نقدی خود را واریز کنند.

شماره کارت بانک پارسیان: ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰

شماره شبای بانک پارسیان: ۱۲۰۵۴۰۱۰۶۴۰۲۱۰۰۰۱۸۶۶۹۰۰۴ IR

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب