بدون صندلی چرخدار فرزندانمان خانه نشین می شوند

 

راضیه عیدیان مادر یکی از دریافت کننده های صندلی چرخدار موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با بیان اینکه جواد تا امروز از صندلی چرخداری که امانت بود استفاده میکرد، گفت: حقیقتا هزینه های نگهداری و آموزش آنقدر زیاد است که خانواده ها دیگر پولی برای تهیه صندلی چرخدار ندارند از طرفی داشتن صندلی راحت و ماندگار جزو ضرورت های زندگی افرادی مانند پسر من است.
این مادر با تاکید بر اینکه تردد برای افراد دارای معلولیت های جسمی و حرکتی در سطح شهر به اندازه کافی دشوار است گفت: کاش بتوان با مشارکت خیرین زمینه تامین صندلی ها چرخدار بیشتری تدارک دید چون حضور اجتماعی فرزند من به عنوان نمونه، وابسته به داشتن یک صندلی چرخدار است که تا امروز متعلق به خودش نبوده است.
عیدیان با تاکید بر اینکه اگر فرزندان ما معلولیت های جسمی و حرکتی دارند در مقابل از ذهن و استعداد خوبی برای اشتغال و آموزش برخوردار هستند اظهار داشت: من به عنوان یک مادر میدانم فرزند از نظر هوشی هم توانایی آموزش دیدن دارد هم استعداد شاغل شدن اما تا امروز چون وسیله تردد نداشته بالاجبار در خانه مانده است.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

میز خدمت مدیران سامانه جانبازان و معلولان در موسسه رعد الغدیر

نشست صمیمانه مدیران سامانه حمل‌ونقل جانبازان و معلولان با مشترکین و مدیران موسسه نیکوکاری رعد الغدیر به منظور  شناسایی مسائل و بهبود نحوه خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل به مشترکین در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد.

مطالعه خبر

بیست و پنجمین مرکز رعد الغدیر در چابهار افتتاح خواهد شد

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر با هدف دسترس پذیری امکانات توانبخشی و آموزشی در مناطق محروم، توسعه عدالت اجتماعی و توانمندسازی افراد معلول در سراسر کشور، بیست و پنجمین مرکز مشابه خود را در چابهار  راه اندازی کرده است.

مطالعه خبر