برون سپاری پروژه‌های مرکز تماسبرون سپاری پروژه‌های مرکز تماس با هدف مشارکت در ایجاد اشتغال برای افراد معلول یک اقدام ارزشمند و انسانی است که می‌تواند نقش مهمی در توانمندسازی افراد معلول و بهبود وضعیت اقتصادی آنها داشته باشد.
برون سپاری پروژه‌های مرکز تماس به این معنی است که شرکت‌های اصلی، تمام یا بخش‌هایی از فعالیت‌های مرکز تماس خود را به مرکز تماس رعد الغدیر واگذار می‌کنند. این اقدام می‌تواند به دلایل مختلفی انجام شود، از جمله کاهش هزینه‌ها، بهبود کیفیت خدمات، یا تمرکز بر فعالیت‌های اصلی شرکت.
مرکز تماس رعد الغدیر با مجوز رسمی از سازمان ارتباطات و مقررات رادیویی، برخورداری از زیر ساخت مخابراتی قوی، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری حرفه ای، نیروی انسانی ماهر و ۶ سالن مرکز تماس با ظرفیت ۱۵۰ اپراتور دارای معلولیت در زمینه ارائه خدمات تحقیقات بازار، پشتیبانی فنی، بازاریابی تلفنی، سنجش رضایت مشتریان، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، نظر سنجی و افکار سنجی، پاسخگویی ۲۴ ساعته، جمع آوری اطلاعات و پیاده سازی داده، نظارت بر عملکرد خدمات تلفنی، پیاده سازی صوت به متن، مراقبت از مشتریان و اطلاع رسانی فعالیت می‌نماید.
شرکتها، سازمان ها و دستگاه های علاقمند به همکاری و عقد قرارداد کار، می توانند با تعیین وقت قبلی و تنظیم قرار ملاقات با مدیریت مرکز تماس به صورت حضوری از این مرکز بازدید نمایند.


نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر در دماوند افتتاح شد

موسسه رعد محسنین دماوند پایا (بیست و هفتمین مرکز مشابه رعد الغدیر) با حضور اعضای هیئت مدیره رعد الغدیر، جمعی از مدیران موسسات مردم نهاد کشور، مدیران دولتی شهرستان دماوند، اعضای هیئت امنا و بانوان نیکوکار مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و همچنین جمعی از خیرین تهرانی و دماوندی در روز پنج شنبه ۲۴ خرداد ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر