برپایی کارگاه آموزش فروشندگی حرفه ای در رعد الغدیر

روابط عمومی : دومین کارگاه آموزش فروش حرفه ای و موثر برای اشتغال یافتگان در طرح صبحانه ریحون صبح امروز برگزار شد .
در این کارگاه آموزشی دو ساعته که با حضور مهندس سجاد جلیلی در سالن کنفرانس رعد الغدیر برگزار شد ۳۵نفر از فروشندگان و مسئولین شاغل در طرح صبحانه ریحون؛ آموزشهای لازم در زمینه نحوه تعامل وتوسعه کیفیت خدمت به مشتریان را کسب نمودند.
این کارگاه که با همت واحد اشتغال رعد الغدیر راه اندازی شده است تلاش می نماید تا از روشهای موثر آموزشی مانند نمایش فیلم، نمایش اسلاید های آموزشی ، برپایی کارگاه های پرسش و پاسخ و کار گروهی نسبت به ارتقاء توانمندیهای حرفه ای شاغلین این طرح همت گمارد .
در همین رابطه علیرضا آتشک (مدیر موسسه نیکوکاری رعد الغدیر) با ارائه توضیحات بیشتری در خصوص طرح صبحانه ریحون گفت: طرح صبحانه ریحون عنوان طرح مشترکی بین موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و معاونت فرهنگی اجتماعی مترو تهران می باشد که منجر به اشتغال ۳۵ نفر شده است .
ایشان گفت : ظرفیت اشتغالزایی در این طرح صرفا محدود به اشتغال ۳۵ نفر توان یاب نبوده و نیست. ما به دنبال آن هستیم تا با شناسایی معلولین توانمند در حوزه روابط عمومی و فروش بتوانیم در فاز بعدی ظرفیت اشتغال را تا دو برابر افزایش دهیم .
آتشک همچنین از همکاری شایسته معاونت فرهنگی اجتماعی مترو تهران تشکر نمود و گفت: بی شک انجام اقدامات موثر و منطبق با تحولات اجتماعی منجر به ایجاد ظرفیتهای کار آفرینی و اشتغالزایی در جوامع خواهد شد .
مترو تهران بعنوان یک نهاد اجتماعی به خوبی متوجه این ضرورت شده است و ما بر آن هستیم تا از طریق اجرای برنامه های مشترک ضمن ایجاد انگیزه و اشتیاق بیشتر در مسئولین امر بتوانیم پاسخ شایسته ای به اعتماد آنان و نیاز شهروندان بدهیم .
بر همین اساس بعنوان یک نهاد مردم نهاد بر خود فرض می دانیم تا با ارائه آموزشهای حرفه ای لازم به نمایندگان فروش خود در مترو ضمن تعاملی شایسته با شهروندان؛ الگوی مناسبی برای سایر گروه های اجتماعی و خدمت رسان باشیم .

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب