برپایی نمایشگاه بر بال فرشتگان در میدان امام حسین (ع)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در منطقه ۷ برگزار می شود؛
برپایی نمایشگاه بر بال فرشتگان در میدان امام حسین (ع)

شهردارآنلاین: نمایشگاه بر بال فرشتگان با هدف ارائه توانمندیهای مددجویان سازمان بهزیستی و موسسات خیریه به شهروندان در میدان امام حسین (ع) برپا می شود.

به گزارش شهردارآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، این نمایشگاه با همکاری سازمان بهزیستی شهر تهران، شهرداری مناطق ۷، ۱۲ و ۱۳، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و موسسات خیریه دردانه حضرت زهرا « س » و رعد الغدیر برگزار می شود.
این نمایشگاه به مناسبت هفته بهزیستی و با هدف کمک به نیازمندان، کودکان بی سرپرست و معلولان و در راستای عرضه صنایع دستی مددجویان بهزیستی از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ تیرماه در میدان امام حسین (ع) برپا خواهد شد.
دکتر سعید طلوعی شهردار منطقه ۷ خاطرنشان کرد: توجه به کارهای جزئی ولی اثربخش بسیار ارزشمند است چراکه بعضی امور به ظاهر کوچک، تأثیر عظیمی در کسب رضایت شهروندان و ارتقای کیفیت زندگی آنها خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به فقرا و نیازمندان در دستور کار این منطقه قرار دارد، عنوان کرد: حمایت از خانواده‌های کم برخوردار و افراد آسیب دیده اجتماعی از اولویت‌های برنامه‌های اجتماع محور مدیریت شهری است تا زمینه بهبود شرایط زندگی برای افراد نیازمند فراهم شود.
شهردار منطقه ۷ در پایان یادآور شد: با برپایی نمایشگاه هایی از این دست در راستای کمک و حمایت افراد کم برخوردار و نیازمند می توانیم گام هایی اساسی برداریم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر