برگزاری دوره های کسب و کار در موسسه رعد الغدیر

کلاس های مهارت های زندگی، ارتباطی و کسب و کار با حضور کارشناس ارشد روانشناسی در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، علیرضا موحد شریعت پناهی کارشناس ارشد روانشناسی، یکی از سیاست های بهزیستی را تشکیل دوره های آموزشی در زمینه مهارت های زندگی و ارتباطی و کسب و کار برای مددجویان عنوان کرد و گفت: در این راستا با حضور در موسسه رعد الغدیر قصد داریم این کلاس ها را در این موسسه برگزار کنیم.

وی در خصوص زمانبندی کلاس ها عنوان کرد: کلاس های مهارت های ارتباطی، مهارت های زندگی و مهارت های کسب کار در مدت ۲۴ ساعت طی ۳ روز کاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ برگزار خواهد شد.

موحد شریعت پناهی با اشاره به تاثیر کلاس های مهارت های ارتباطی بر زندگی مددجویان گفت: این دوره ها باعث می شود مددجویان علاوه بر شناخت شخصیت فردی، با توانمندی خود ارتباط برقرار کنند.

وی شناخت بازار کار را یکی از اولویت های آموزش این دوره دانست و گفت: پیش زمینه حضور در کلاس ها، علاقه به کسب درآمد و آشنایی با محیط کار است. مددجویان بهتر است با بازار کار و نحوه کسب و کار آشنا شوند تا بتوانند برای ورود به محیط کار به درستی برنامه ریزی کنند.

این استاد دانشگاه وی با بیان اینکه مهارت ها با تمرین اثرگذار خواهد بود، درخواست کرد: برای اثرگذاری بهتر، کلاس ها باید به صورت مجزا برگزار شود. به طوری که  کلاس افراد ناشنوا و کم شنوا در یک تایم زمانی خاص و افراد دارای معلولیت ذهنی و جسمی در زمان دیگر برگزار شود.

بر اساس این گزارش: دوره های مهارت های زندگی، ارتباطی و کسب و کار با مشارکت سازمان بهزیستی استان تهران در موسسه رعدالغدیر برگزار می شود.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

با حضور رئیس هیئت مدیره رعد الغدیر؛
بیست و ششمین مرکز مشابه رعد الغدیر در چابهار به طور رسمی افتتاح شد

بیست و ششمین مرکز رعد الغدیر ( آوای روشنایی چابهار) با حضور علی سلطان زاده رئیس هیئت مدیره، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان، رئیس سازمان بهزیستی، مدیران شهری و اعضای شورای شهر، مدیران مناطق آزاد و جمعی از خیرین روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به طور رسمی افتتاح شد.

مطالعه خبر