به همت اداره سلامت منطقه ۱۸؛
برگزاری کارگاه اصول خودمراقبتی در موسسه رعد الغدیر

کارگاه اصول خود مراقبتی از ویژه برنامه‌های «چهارشنبه‌های معلولان» به همت اداره سلامت منطقه ۱۸ و با همکاری موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برای افراد دارای معلولیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه رعد الغدیر، ۳۰ توانیاب در این موسسه طی کارگاه ۳ ساعته با اصول تغذیه و خود مراقبتی آشنا و از نزدیک با کارشناس مامایی گفت و گو کرده و مشکلات خود را مطرح کردند.

ویژه برنامه‌های «چهارشنبه‌های معلولان» برای تمامی شهروندان شهر تهران به ویژه  افراد دارای معلولیت عضو کانون معلولان شهر تهران و سازمان‌های مردم نهاد در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران برگزار می‌شود.

در این ویژه برنامه کارگاه های مختلفی همچون: کارگاه تغذیه سالم، خودمراقبتی، روانشناسی، مامایی و… با هدف آموزش، کسب آگاهی،  توانمندسازی افراد دارای معلولیت، به صورت رایگان با همکاری کانون پزشکان، پایگاه‌های بهداشت و سمن های فعال در این حوزه برگزار می شود.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر