برگزاری کلاس آموزش طراحی سایت به صورت رایگان در موسسه رعد الغدیر

کلاس آموزش طراحی سایت (وردپرس) با محوریت توسعه فرصت‌های شغلی مناسب برای افراد دارای معلولیت در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه نیکوکاری رعد الغدیر، با ورود کسب و کارهای آنلاین در ایران و استقبال روزافزون از آن ها، شغل های جدیدی ایجاد شده اند. یکی از این مشاغل پر طرفدار و بسیار مهم در این فضا، طراحی سایت است. امروزه در این بستر آماده افراد زیادی به دنبال آنلاین کردن کسب و کار خود هستند و بنابراین نیاز به سایت دارند. اما افراد بدون آموزش نمی توانند سایت طراحی کنند.به همین منظور موسسه رعد الغدیر، کلاس آموزش طراحی سایت (وردپرس) را به صورت ۱۰۰ درصد رایگان برای افراد دارای معلولیت برگزار می کند تا این افراد بتوانند با آموزش حرفه ای، از آن در راستای درآمدزایی استفاده کنند.

سرفصل های این کلاس شامل: نصب و راه اندازی، کار با پیشخوان وردپرس، ادمینی سایت، تولید محتوا، ایجاد تغییرات در سایت، کدنویسی، برنامه نویسی، نصب قالب و… است.

لازم به ذکر است: کلاس آموزش طراحی سایت (وردپرس) در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در روزهای دوشنبه ۹ تا ۱۳ برای خانم ها و روز سه شنبه در همین ساعت برای آقایان برگزار می شود و در انتها با برگزاری آزمون، مدرک فنی و حرفه ای اعطا می شود.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیتشر با شماره تماس ۰۲۱۶۶۳۰۵۳۵۳ داخلی ۲ تماس بگیرند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب