برگزاری کلاس ادمینی اینستاگرام در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر

کلاس ادمینی اینستاگرام با محوریت توسعه فرصت‌های شغلی مناسب برای افراد دارای معلولیت در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه رعد الغدیر، با شناخته تر شدن و استفاده بیش از پیش مردم از اینستاگرام، اصطلاح ادمین پیج اینستاگرام بیشتر به گوش می خورد. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد اینستاگرام برای نمایش هرچه بهتر کسب و کارها و آسانی استفاده از آن، این روزها به یکی از محبوب ترین رسانه ها تبدیل شده است. به همین منظور موسسه رعد الغدیر، کلاس های ادمینی اینستاگرام را به صورت ۱۰۰ درصد رایگان برای افراد دارای معلولیت برگزار می کند تا این افراد بتوانند با شناخت حرفه‌ای از این اپلیکیشن، از آن در راستای درآمدزایی استفاده کنند.
سرفصل های این کلاس شامل: شناخت الگوریتم‌های اینستاگرام، تحلیل حرفه‌ای پیج اینستاگرام، ساخت یک پیج حرفه‌ای و اصولی، نوشتن تقویم محتوای اینستاگرام، تولید محتوای متفاوت و موثر، ساخت ریلز و استوری محبوب، تکنیک‌های افزایش فالوور و… است.
لازم به ذکر است: کلاس ادمینی اینستاگرام در روزهای پنج شنبه در دو نوبت از ساعت ۱۰ الی ۱۲ ظهر و از ۱۲ ظهر تا ساعت ۱۴ برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیتشر با شماره تماس ۰۲۱۶۶۳۰۵۳۵۳ داخلی ۱۲ تماس بگیرند.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب