تأکید استاندار تهران بر حمایت از موسسات مردم نهاد

استاندار تهران در بازدید از موسسه نیکوکاری “رعد الغدیر” واقع در یافت آباد تهران گفت: هدف دولت حمایت از موسسات خیریه و مردم نهاد است، هرچند که این نهادها خود از انگیزه لازم برای حل مشکلات برخوردارند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،محمدحسین مقیمی ظهر امروز(سه شنبه سوم بهمن ماه) در بازدید از موسسه “رعد الغدیر”،  سازمان های مردم نهاد را نقطه اتصال بین دولت و مردم دانست و افزود: هدف دولت حمایت از این موسسات است و معتقدیم این نوع فعالیت ها موجب ترغیب مردم به مشارکت جمعی می شود.

استاندار تهران در ادامه با اشاره به ارائه خدمات مطلوب این موسسه در زمینه ایجاد اشتغال به جامعه معلولین یادآور شد: هنگام ورود به این موسسه روحیه نشاط،تحرک و پویایی در چهره تک تک توان یابان این مرکز مشاهده شد واین امر بیانگر کارهای اساسی انجام شده در زمینه مهارت آموزی این عزیزان است.

وی با تاکید براینکه دستگاه های اجرایی استان می توانند از ظرفیت استفاده از محصولات این موسسات استفاده کنند گفت: دستگاه های اجرایی استان می توانند از طریق خرید محصولات ساخته دست توان یابان این موسسه به حیات اقتصادی موسساتی از این دست کمک قابل ملاحظه ای کنند.

منبع: سایت استانداری تهران

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب

نکاتی درباره نحوه رفتار کردن با افراد دارای معلولیت

معلولیت، محدودیتی در توانایی‌های جسمی یا ذهنی یک فرد است که می‌تواند بر زندگی روزمره او تاثیر بگذارد. با این حال، معلولیت به معنای ناتوانی یا نقص نیست. افراد دارای معلولیت نیز مانند سایر افراد جامعه، دارای حقوق و ارزش‌های انسانی هستند و باید با احترام و کرامت با آنها رفتار شود.

مطالعه خبر