تامین یک دستگاه رادیوگرافی دیجیتال به همت خیرین

به گزارش روابط عمومی رعدالغدیر، در اقدامی خداپسندانه که با همت خیرین انجام شد، واحد دندانپزشکی رعدالغدیر در ارائه خدمات کیفی تر به افراد دارای معلولیت به دستگاه رادیوگرافی دیجیتال مجهز شد.

مرکز دندانپزشکی رعدالغدیر تنها مرکز دندانپزشکی افراد دارای معلولیت در کشور می باشد که از سال ۱۳۸۷ با مشارکت داوطلبانه و خیرخواهانه جمعی از دندانپزشکان نیکوکار در ساختمان اهدایی یکی از خیرین در خیابان جیحون دایر و در زمینه ارائه سرویس های رایگان درمانی دهان و دندان به افراد دارای معلولیت فعالیت دارد. در حال حاضر مددجویان بسیاری از سراسر کشور از خدمات این مرکز درمانی بهره مند می باشند.

به دنبال ارتقای کیفی و کمی خدمات به مراجعین، در طی کمپین سهام مهربانی ۸ و با مشارکت خیرین، بودجه لازم برای تامین یک دستگاه رادیوگرافی دیجیتال (کامپیوتری) تامین و این دستگاه خریداری شد.

این دستگاه با برخورداری از سرعت و دقت بالا در امر تشخیص پزشکی و تسهیل روند درمان بیمار منجر به صرفه جویی نقدی و کم شدن هزینه های مربوط به فیلم و محلولات ظهور و ثبوت فیلم رادیولوژی نیز شده است.

تسهیل در روند ارائه خدمات درمانی، سرعت بخشیدن به فرآیند اداری در تشکیل پرونده بیماران و مستندسازی آنلاین اقدامات با دقت بالا و قدرت اشتراک گذاری اطلاعات درمانی بیمار ازسایر ویژگی های این دستگاه می باشد.

ارزش ریالی این دستگاه ۵۶۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال می باشد.

نظرات شما
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی دیدگاه ها
دیگر مطالب